Donanım

AOC yeni monitör segmentine giriyor

Monitörler büyüdükçe büyüyor: Daha yüksek çözünürlüklere ve 61 cm’den 68.6 cm’ye (24 inçten 27 inçe) çıkan ekran diyagonallerine doğru bir yönelim var.

AOC yeni monitör segmentine giriyor

49.5 cm (19.5 inç) segmenti Avrupa’daki satışların önemli bir miktarını oluşturmaya devam ediyor. Ekran uzmanı AOC, tam altı yeni ve rekabetçi model ile bu segmentte iyi bir başlangıç yapıyor. Gelişen 50, 60 ve 70 ürün serilerindeki bu şık ve on parmağında on marifet monitörler, AOC’nin ev ve ofis kullanıcılarına sunduğu taahhütleri yerine getirdiğinin de bir göstergesi.
1368775757_919vzfront.jpg

AOC, LED arka aydınlatmalı bu yeni ekran gamını geniş portföyüne ekleyerek 49.5 cm (19.5”) segmentinde piyasayı sarsmak için yola çıkıyor. Daha yaygın olan 50.8 cm’lik (20 inçlik) versiyonlarından sadece biraz daha küçük olmasına rağmen, yeni modeller belirgin şekilde daha düşük fiyatlardan satışa sunulacak.
1368775746_919pzfront.jpg

LED arka aydınlatmalı monitörler, metinler ve tablolar üzerinde çalışmak, internette dolaşmak veya internette video izlemek gibi standart uygulamalar için tasarlandı. 1600 x 900 piksellik WSXGA çözünürlüğü ile, bu şık ekranlar benzer ürün segmentlerinde sıkça kullanılan WXGA (1366 x768) panelleri kolayca alt ediyor. Yüzde 37 daha çok piksel ile, kullanıcılar daha fazla grafik detayın ve müthiş bir görüntü kalitesinin keyfini sürüyor. Yeni 19.5 inçlerin hepsi enerji tasarruflu TN panellere ve en yeni LED arka adınlatmaya sahipler. Düşük enerji tüketimiyle bu monitörler, hem uzun vadede sahibine tasarruf sağlıyorlar, hem de çevre dostu bir teknoloji ile geliyorlar. AOC bazı modelleri kullanıcıya, isteğe bağlı olarak, DVI port, dahili hoparlörler ve kapsamlı ergonomik özelliklerle de sağlayabiliyor.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.