Donanım

Apple'dan yeni yıla özel kulaklık tasarımı!

Apple Çin takvimine göre Kaplan Yılı olan yeni yıla uygun kulaklık tasarımını duyurdu. Yeni kulaklıklar benzersiz bir tasarımla satışa sunulacak.

Apple'dan yeni yıla özel kulaklık tasarımı!

Apple tarafından satın alınan Beats bugün, Studio Buds TWS gürültü önleyici kulaklıkların özel Year of the Tiger sürümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Kulaklıklar 1.099 Yuan veya 172 $ civarında fiyatlandırılıyorlar ve 1 Ocak'ta Çin'de piyasaya sürülecek.

Ürün açıkça Çin Yeni Yılı'nı karşılamak için tasarlanmış. Kulaklıklar Çin takvimine göre Kaplan Yılı'na özel geliyor. "Kaplan Yılı'ndaki yeni sesi dinleyin" sloganına sahip tasarım oldukça iddiali. Bir kaplanı simgeleyen altın çizgilerle vurgulanan ana renk olarak gösterişli kırmızı ile tasarımı da temayı takip ediyor. Hem kasa hem de kulaklıklar aynı renk şemasına sahip ve son derece benzersiz görünümleri nedeniyle dikkat çekiyorlar.

Apple'dan yeni yıla özel kulaklık tasarımı!

apple

Beats Studio Buds, bu yıl Haziran ayında kırmızı, siyah ve beyaz olarak piyasaya sürüldü. Powerbeats Pro'dan sonra şirketin sunduğu ikinci gerçek kablosuz kulaklıklar ve AirPods 2'den daha ucuz olmasına rağmen ANC ve diğer çeşitli güzellikler sunuyorlar.

Kulaklıklardan gelen ses, Dolby Atmos ve uzamsal ses işlevlerini destekleyen 8,2 mm çift elemanlı diyafram sürücü birimleri tarafından üretildi. Kulaklıklardaki “b” logosu ayrıca ANC ve şeffaf modlar arasında geçiş yapmak için bir düğme görevi görüyor. Bağımsız pil ömrü 8 saat sürecek ancak şarj kutusu ile 24 saate kadar uzatılabilir.

Kulakiçi kulaklıklara, benzer bir Tiger Makeover tasarımı almış başka bir ürün olan Apple AirTag katıldı. Özelliği, ön tarafına basılmış sevimli küçük bir kaplan emojisi. Bu ürün sınırlı sayıyla Japonya'da satılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.