Donanım

Arabanızın vazgeçilmez aksesuarı olacak

TackForm C-Fit Multi-surface – İnceleme

Arabanızın vazgeçilmez aksesuarı olacak

C-Fit ile gelen aksesuar arabanızda akıllı telefonunuzu koymanız için üretilmiş bir aksesuar  olarak karşımıza çıkıyor. Aksesuarın tek dezavantajı biraz büyük bir tasarımla gelmesi, bu nedenle biraz fazla yer kaplıyor. Ancak akıllı telefonların büyüdüğünü de göz önüne alırsak durum biraz zorunluluk haline gelebiliyor.

Cama ya da arabanızın diğer bölgelerine yapıştırarak rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarım, arabanızda telefonun çalmasıyla oluşan dikkat dağınıklığını da önleyecektir. C-Fit akıllı telefonlardaki sesli asistanları, örneğin iPhone’lardaki Siri uygulamasını kullananlar için de telefonunuza iyi bir yer ayarlıyor.

1365260209_c-fit-06610x458.jpg

Plastik dış yapıdan oluşan aksesuarın kırmızı ve siyah seçenekleri bulunuyor. Arabanızda dekore etmek istediğiniz yere kolaylıkla adapte oluyor ve yapışkan kısmının kaliteli olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar
Misafir
Aynı işi goren bir cihazı aylar önce 15 tl ye aldım. Biraz tıkırtı yaptığı için modifiye etmem gerekti. Yenisini alacaklara tavsiyem cihazı almadan önce biraz sallayıp sese bakmaları.
Cevapla
muster
Telefonu sıkarak tuttuktan sonra pekte yeni bir gelişme olduğunu söyleyemeyiz.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.