Donanım

BİM'de büyük iPhone aksesuar kampanyası!

Daha önce iPhone X gibi popüler akıllı telefonlar dahil pek çok teknolojik ürünü uygun fiyatlı bir şekilde müşterilerine sunan şirket, yeni yapılan duyuruya göre şimdi de iPhone kullanıcılarını sevindirmeye hazırlanıyor.

BİM iPhone aksesuarları satacak!

BİM, bazı dönemlerde seçili elektronik ürünlerde çok ciddi indirimler uygulayabiliyor. Daha önce iPhone X gibi ünlü akıllı telefonlar dahil pek çok teknolojik ürünü uygun fiyatlı bir şekilde müşterilerine sunan şirket, yeni yapılan duyuruya göre yeniden iPhone kullanıcılarını sevindirmeye hazırlanıyor.

iPhone aksesuarları satmaya hazırlanan BİM, normal fiyatına göre daha uygun bir fiyat etiketi ile satacağı aksesuarlarla Apple kullanıcılarını memnun etmeye hazırlanıyor. 13 Nisan 2018’de başlayacak kampanya kapsamında EarPods kulaklık, 1 metre ve 2 metre uzunluğunda Lightning kablo ve iPhone şarj adaptörü satışa sunulacak. 

EarPods kulaklık 49 TL, 1 metre uzunluğundaki Lightning kablo 39 TL, 2 metre uzunluğundaki Lightning kablo 49 TL ve iPhone şarj adaptörü 39 TL olarak açıklandı. 

BİM, her hafta çeşitli ürünleri satışa sunuyor. 13 Nisan’da satılacak Apple ürünleri dışında 20 Nisan’da da daha önce duyurduğumuz oyuncu ekipmanları gibi çok çeşitli teknolojik ürünler geliyor. BİM, önümüzdeki dönemde bu tarz teknoloji satışı uygulamalarına devam edecek gibi duruyor. 

Yorumlar
reklam
açık reklem olmuş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.