Donanım

DJI Mini 2 tanıtıldı! İşte özellikleri!

DJI Mini 2, güncellenen özellikleriyle günlük kullanım için geliştirilen bir drone modeli olarak karşımıza çıkıyor.


Drone üreticisi DJI, 4K video desteği ve daha bir çok yeni güncellemeyi içeren DJI Mini 2 drone modelini tanıttı.

249 gram olan DJI Mini 2, saniyede 30 kare hızında 4K çekim yapabiliyor. Ayrıca 1/2,3 inç CMOS sensör ve RAW destekli 12 MP ile görüntüleme kalitesini zirveye taşıyor.

DJI Mini 2 tanıtıldı! İşte özellikleri!

DJI Mini 2 tasarım olarak bir önceki model olan Mavic Mini'ye benzese de özellikleriyle araya büyük bir fark koyuyor. Üç eksenli gimbal sayesinde sağlam bir stabilizasyon sağlayan modelde, bağlantı teknolojisi olarak DJI'ın OcuSync 2.0 kullanıldı. Bir önceki modele göre kulanım mesafesi yüzde 150'lik bir artışla 10 kilometreye çıkarıldığını görüyoruz. 

Mavic Mini gibi katlanabilir bir kasa tasarımına sahip olan DJI Mini 2, daha verimli motorları sayesinde uçuş süresi 31 dakikaya çıkarılmış. Ayrıca hızında da büyük bir artış sağlanmış.

"Dronie", "Helix", "Rocket", "Circle" ve "Boomerang" gibi önceden programlanmış uçuş modları dahil olmak üzere her zamanki akıllı çekim modları da yine ürünle beraber kullanılabiliyor. Panorama çekim de yapabilen drone genişletilmiş çekim modları ile işlem sonrası iş akışları üzerinde daha fazla kontrole olanak sağlıyor.

DJI Mini 2'nin fiyatı

 
 

DJI Mini 2, kutusundan çıkan uzaktan kumandası ve bir pil ile yurtdışında 449 dolara satılıyor. Üç pil, şarj adaptörü, taşıma çantası ve uzaktan kumanda içeren Fly More Combo paketinin fiyatı ise 599 dolar olarak belirlendi.

DJI
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.