Donanım

Dünyanın en ucuz akıllı saati Archos'tan geldi!

Fiyatı umutlandırıyor!

Dünyanın en ucuz akıllı saati Archos'tan geldi!

Son zamanların en iyi çıkışlarından birisini yakalayan Archos geçtiğimiz saatlerde tablet , hava sistemleri , aktivite monitörü ve 2013 yılının en popüler cihazlarından olan akıllı saatlerini tanıttı. Giyilebilir cihazların giderek artmaya başladığı günümüzde bu teknolojiye sahip olmak çok yüksek rakamlara maloluyor.

Milyonlarca kullanıcının yakındığı bu sıkıntıya yeni bir çözüm Archos'tan geldi. Sadece 49.90 dolar fiyat etiketine sahip bir akıllı saat ile hayallerinizi süsleyen teknolojiye kavuşabileceksiniz. Şirket akıllı saat sektörüne 50 doların altında bir maliyetle ürettiği saatlerle katılmayı planlıyor.

1388486866_archos-smartwatch.png

Görünene göre ilk çalışmaların başladığı ve akıllı saatin Las Vegas'ta düzenlenecek olan CES fuarında sergilenecek. iOS ve Android ile uyumlu çalışıp çalışmayacağı konusunda henüz detaylı bilgiler gelmese de bir akıllı saatte olması gereken minimum özellikleri taşıyacağını tahmin ediyoruz.

Archos'un akıllı saati ile ilgili gelen detayları TeknolojiOku'dan takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.