Donanım

En iyi bataryalı tablet!

Tabletlerin pil ömrü test sonuçlarını haberimizde!

En iyi bataryalı tablet!

Wi-Fi kullanırken, web taraması yaparken ve video izlerken alanında en iyi ve en kötü 7 inç ve 10 inç tabletler arasında pil ömrünün karşılaştırmasının yapıldığı geniş kapsamlı bir test gerçekleştirildi.

Aşağıdaki test sonuçlarında göreceğiniz gibi Mini iPad 7 inç tabletler arasında oldukça iyi bir performans izliyor. Mini iPad Amazon'un Kindle Fire HD ve Nexus 7 gibi 7 inçlik tabletler arasında lider oldu.

1354691718_tablet-battery-life-comparison-7-inch.jpg

7-inç tablet söz konusu olduğunda, Apple firması hala önde seyrediyor.  Apple iPad Mini web taramada 13 saat ile sonraki en iyi rakibi Amazon Kindle Fire HD tabletten 3 saat daha fazla pil ömrü sunuyor. Asus Google Nexus 7 ise web taramada dokuz saat ve 10 dakika pil ömrüne sahip.

10 7-inç tablet Puan ortalamasında ne yazık ki, Amazon Kindle Fire büyük kardeşi performansı daha kötü. Cihazın testlere göre pil ömrü 7 saat olarak kaydedildi. Samsung Galaxy Tab 2 7.0 ise sadece yedi saatten biraz fazla pil performansı ile hayal kırıklığına uğrattı.

1354691788_tablet-battery-life-comparison-10-inch.jpg

Apple tabletler bir kez daha tablet alanında pil ömrü ile lider oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.