Donanım

Geleceğin giyilebilir teknolojileri!

İşte birbirinden orijinal giyilebilir cihazlar!


Akıllı telefon sektörünün geleceği nasıl dersiniz? Kısaca teknolojinin geleceğinden nasıl bahsediyoruz. Yakın gelecekte her gün bizi şaşırtabilecek bir şeyler beklemiyor muyuz aslında? Google bir bakıyor bu geleceğe, IBM akıl okuyan sistemlerden bahsediyor.

Giyilebilir iPhone

Tasarımın ana kısmı tanıdık geliyor, iPhone. Ayrıca oldukça esnek bir yapıda. Alıştığımız yapının dışında bir tasarım olan bu telefon muhtemelen başlangıçta zorlayacak. Bileği kavrayan yapısıyla 2000 yılındaki kemere takılan telefonlar aksesuarlarını düşünürsek çok ilgi görmeyecek diyebiliriz.


Tabi ki tahminlerimiz yanlış çıkabilir ve gelişmeler tam ters yönde ilerleyebilir. Siz Örümcek iPhone hakkında ne düşünüyorsunuz?

Luna Kask

Bu kaskın yaptıklarına inanamayacaksınız. Bu kask üzerinde bulundurduğu sensorlerle dinlediğiniz müziğe bağlı olarak LED ışıkları yakmaktadır. Üzerindeki küçük LED'ler müziğin ritmine uyarak şık bir görünüm kazandırır.

Philips Lumalive t-shirt

4 saat şarj edilmeye ihtiyaç duyan T-shirt Mac hayranları için geliyor. Eğer hediye almak için ideal diye düşünüyorsanız biraz pahalı bir hediye (900£) olduğunu belirtmekte fayda var.

Güneş enerjili çanta

Bu çanta tam bir mucize ve ihtiyacınız olan şey. Çanta güneş enerjisinden faydalanarak mobil cihazınızı şarj edebiliyor. Ayrıca anahtarlarınızı bulmanıza da yardımcı oluyor. Lityum ion bataryaya sahip çanta telefonunuzu şarj etmenin yanında karanlık ortamda çantanızda aradığınız bulabilmek için ışıklı bir sisteme sahiptir.

T-Qualizer ışıklı şapka

Küçük bir batarya ile çalışan şapka ekolayzır paneline sahip. Bu şapka dışarıdaki sesleri algılayarak LED ışıklarla tepki verir. Şapkayı dışarıdaki seslere daha hassas ya da daha az hassas yaparak ışıkları ayarlayabiliyorsunuz.

LED'li Smokin

Mavi LED'lerle süslenmiş bu smokin karanlıkta oldukça ilgi çekici görünüyor.

Parlayan yüksek topuklar

İlk olarak The Black Eyed Peas hip hop grubunun tecrübe ettiği topuklar da bu senenin yeni modası olmaya aday.

Galaxy Dress

24,000 renk seçeneği bulunan LED'li elbise bayanların kıyafet derdine son veriyor. Ayrıca 4,000 Swarovski taşlarla da süslenmiş. Evet e bir rakip daha :)

Metin yazılı LED T-shirt

Devam eden bir döngüde yazdığınız metni T-shirt'ünüze yansıtmaktadır. Yazılı T-shirt'lerin oldukça ilgi gördüğünü düşünürsek bu da bir çözüm olabilir.

Yorumlar
Guzel bir iPhone gelecek Icin fiyatı düşünmek istemiyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.