Donanım

Google Maps'de büyük indirim!

Google Maps'a yeni ülkeler eklendi ve büyük indirime gidildi.

Google Maps'de büyük indirim!

Popüler harita hizmeti Maps ile 7 ülkeye daha canlı trafik bilgilerini ekleyen Google, Türkiye'yi yine listesine koymadı. Yandex, Türkiye'de trafik durumunu gösteren harita hizmetleri birisi.

Google Maps'de trafik bilgileri eklenen 7 ülke, şöyle sıralanıyor: Beyaz Rusya, Estonya, Letonya, Meksika, Peru, Romanya ve Güney Afrika. Ancak harita hizmeti, her ülkedeki bir bölgeyle kısıtlı. İngiltere, Almanya, Japonya ve Tayvan gibi ülkeler ise genişletilmiş trafik desteğine sahipler.

1340655543_googlemaps.jpg

Geçtiğimiz günlerde 3D haritalar gibi özeliklerini duyuran Google'ın bu hizmeti sunması sabırsızlıkla bekleniyor.

Google, haritalar hizmetinde de ciddi bir indirime gitti. iOS 6′dan ve Apple'dan darbe alan Google Maps'ın yeni fiyatlandırması eskisinin 1/8′ine denk düşüyor. Google, harita tabanlı reklam konusunu da öne almaya başladı.

Yeni fiyatlar yüzde 88 oranında indirim getiriyor. Eskiden 1000 gösterim (yüklenme) başına 7 TL civarında (4 dolar) bedel isteyen Google, artık 1000 gösterimin karşılığını 1 TL'nin altına (yarım dolar) çekiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.