Google popüler kablosuz kulaklık modeline yeni bir ismi daha ekledi

Kablosuz kulaklık sektöründeki payını arttırmak isteyen Google, bunun için tüm kartlarını oynamaya devam ediyor.

Google popüler kablosuz kulaklık modeline yeni bir ismi daha ekledi

Google, yıllık I/O Geliştirici konferansında yeni bir Pixel Buds A Serisi TWS kulaklık modelini sessizce duyurdu. Bu ses cihazı, artık bir renk seçeneği daha sunuyor. Bu yeni renk seçeneği, yakın zamanda piyasaya sürülen Pixel 7a'nın renk varyantıyla uyumlu. Bu yeni renk seçeneği, lansmandan önce sızdırılan bir görselde de belirmişti. Yeni renk seçeneğine rağmen, kulaklığın temel özellikleri değişmedi.

Google Pixel Buds A Serisi'nin yeni renk seçeneği, 'Deniz' olarak adlandırılıyor. Kulaklıklar, genel olarak açık bir mavi tonu benimsemiş. TWS kulaklıkların iç kısmı biraz daha koyu bir tonda, dış kısım ise beyaz renkte boyanmış. Pixel Buds A'nın 'Deniz' renk seçeneği, Pixel 7a'nın mavi renk varyantıyla uyumlu bir görüntü sunuyor.

Google popüler kablosuz kulaklık modeline yeni bir ismi daha ekledi

Pixel Buds A Serisi'nin bu yeni renk seçeneği, hala aynı 99 dolarlık fiyat etiketiyle satılıyor ve ABD'de mevcut.

Temel özelliklerine bakıldığında, Google Pixel Buds A, uygun fiyatlı TWS kulaklıklar kategorisine giriyor. İç kulak tasarımına ve entegre kulak kanca tasarımlarına sahip olup, IPX4 sertifikası sayesinde ter ve suya dayanıklı. 12mm dinamik sürücü ile donatılmış olan ses cihazı, kullanıcının çevresine bağlı olarak gürültüyü ayarlayabilen adaptif ses ve net kalitede aramalar için gürültüyü azaltan beamforming mikrofonlarına sahip. Hızlı eşleme özelliği destekleyen TWS kulaklıklar, her bir kulaklıkla birlikte toplamda 24 saatlik kullanım süresi sunuyor.