Donanım

Google'ın gözlüğü Project Glass ile yeni video

Google'ın olay gözlüğü ile çekilmiş yeni bir video yayınlandı.

Google'ın gözlüğü Project Glass ile yeni video

Bugün yayınladığımız Google'ın, geçtiğimiz aylarda tanıttığı son teknoloji gözlüğü Project Glass için dokuz yeni patent başvurusu yaptığını ve dev arama motorunun yaptığı patent başvuruları arasında işitme engelli kullanıcılar için konuşmayı yazıya çeviren bir yazılımında yer aldığını sizlere duyurmuştuk.

1337976812_project-glass-video.jpg

Şimdide Google'ın olay gözlüğü ile çekilmiş yeni bir video yayınlandı. Teknoloji dünyasında ve medyada büyük yankı uyandıran bu gözlükler hakkında çok haberler yapıldı. Google kurucularından Sergey Brin, Robert Scoble tarafından gözlüklerle görüntülenmesi de büyük sansasyona sebep olmuştu.

1337942006_project-glass.png

YouTube'da bir kullanıcının gözlük ile ilgili yayınladığı videoda, bu gözlük gözündeyken çekilmiş görüntüleri bulunuyor. Videoda, trambolinde atlayan bir kişinin görüş açısını görebilirsiniz.

Google'ın Project Glass gözlükleri tüm dünya tarafından merakla bekleniyor. Son zamanki yapılan haberler ve görüntülerde bu gözlüğün yakın bir zamanda çıkacağına işaret olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.