Donanım

Google'ın gözlüğünden bir video daha!

Google, heyecanla beklenen gözlüğü Project Glass ile ilgili video yayınladı.


Google Project Glass, heyecan verici ve sıra dışı bir sunum ile Google, I/O etkinliğinde tanıtıldı. Bu gözlük artık kullanıcılara sunulacak kadar geliştirildi ve kullanılabilir hale geldi. Google çalışanları tarafından uzun zamandır test edilen gözlükle ilgili olarak bu etkinlikte önemli bilgiler verildi.

Bu bilgilerden bazıları ise cihazın tıpkı normal telefonlar gibi güçlü bir CPU'ya ve yeteri kadar RAM'e sahip olacak olmasıydı. Bir diğer haber ise cihazın 2014 yılına kadar satışa sunulacak olması oldu. Gözlüğü 2013 yılında bekleyenler için bu üzücü bir haber.

1341077709_project-glass.jpg

Google, I/O etkinliğine katılanlara Project Glass'ı 1500 dolar fiyat ile önsiparişe sunmuştu ve hatırlarsanız bu haberi sizlerle paylaşmıştık. Bu gözlüklerin 2013 yılının başında teslim edilmesi bekleniyor. Hala geliştirilmekte olduğu için satışa sunulan bu prototiplerin diğer modellerden farklı olacağı düşünülüyor.

Şimdi Google, Project Glass'ın resmi Google+ hesabından yeni bir kullanıcı deneyimi videosu yayınladı. Videoda daha çok fotoğraf çekebilme ve video konferans özellikleri üzerinde durulmuş. Aşağıda videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.