Donanım

GoPro Hero 7 internete düştü

Aksiyon kamerası markasının GoPro Hero 7 modeli ile ilgili fotoğraflar internete düştü. Fotoğraflara bakılırsa Hero 7 fazla bir yenilik getirmeyecek.

GoPro Hero 7 internete düştü

Aksiyon kamera dünyasına yön veren marka GoPro'nun yeni modeli ile ilgili detaylar sızdı. Bu ayın sonlarında doğru tanıtılması beklenen GoPro Hero 7 ile ilgili fotoğraflar ortaya çıktı. Bir mağaza vitrininde görüntülenen fotoğraflara göre GoPro Hero 7, önceki model olan Hero 6'ya fazlasıyla benzeyecek.

GoPro Hero 7 internete düştü

İnternete düşen GoPro Hero 7 fotoğraflarına göre yeni modelin beyaz, siyah ve gri olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunacak. Fotoğraflarda görünen bilgilere göre aksiyon kamerası titreşim engelleme, su altında 10 metreye kadar kullanım gibi özelliklerin yeni modelde de yer alacağı görünüyor.

Tasarım değişmiyor

Hero 7'nin önceki modele benzer bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Fotoğraflardaki bilgileri göre güncellemiş bir özelliği bulunmayan aksiyon kamerasının ne gibi bir yenilik getireceği şimdilik belli değil. Ancak şu an getirilebilecek en önemli yenilik çözünürlük ya da saniyedeki kare sayısının artması olabilir. Halen satışta olan Hero 6 modeli 4K 60 fps video kayıt edebiliyor. Yapılacak güncelleme 6K video ya da 4K 120 fps video çekimi gibi özelliklerden biri olabilir.

GoPro'nun Hero 6 modeli geçen yıl Ekim ayında duyurulmuştu. Titreşim engelleme, su altında kullanım ve ön bilgi ekranı gibi fonksiyonları bulunan önceki modelin fiyatı 500 dolardı. GoPro Hero 7'nin de fiyatının 500 dolar olacak. Yeni modelin Ekim ayı başında satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.