Donanım

Haftanın en iyi inanılmaz 10 Teknolojisi!

iPhone 6 şimdiden tasarlandı!

Haftanın en iyi inanılmaz 10 Teknolojisi!

Sizler için bu haftanın bomba gibi gelen teknolojilerini sunuyoruz. Bakın bu haftanın ilk 10 listesine hangi teknolojiler yerleşti.

1. Google Fiber

Google bu hafta Kansas şehrinde başlatacağı tanıttı. Google bu ağ ile profesyonel alanlara süper hızlı bağlantı sağlayacak.   2. Google Fiber 2

Google'ın diğer bir ise bilgisayar ve televizyonlar için geliyor. Google şimdiki kullandığımız internetin yaklaşık 100 katını ayda 70 ya da 120 dolarlık uygun paketlerle kullanıcılarına sunarak internet devrinde yeni bir çağ açacak.

3. Samsung'un yüksek kalite çözünürlük sunan ekran teknolojisi

Apple'ın Retina Display ekranıyla akıllı telefonlardaki ekranlarda kazanan olmasına Samsung'tan alternatif gecikmedi. Rakip olarak Samsung 350 ppi OLED ekran üzerinde çalışıyor.

4. iPhone 6!

Tasarımcılar daha çıkmadan şimdiden iPhone 6'nın tasarım denemelerine başladılar. Yeni nesil iPhone hakkında düşünmek henüz erken olsa da oldukça iyi görünüyor.iPhone 6'nın bu tasarımı Antoine Brieux tarafından düşünüldü.
5. Soul by Ludacris: Usain Bolt Edition

Olimpiyatlarla birlikte tanıtılan bu cihaz daha önce yaşamadığınız bir müzik deneyimi sunuyor. Gürültü azaltma teknolojisiyle ve rahatlığıyla ön plana çıkıyor. Bu cihazın fiyatı 269.95$.
6. Dragon NaturallySpeaking 12

Bu haftanın en iyi yazılımlarından biri olarak karşımıza çıkan Dragon NaturallySpeaking 12 işlemcinizin %20 daha verimli çalışmasını sağlıyor.
7. Shapeshifting Razer Ouroboros Mouse

Ellerinizin arasındaki rahatlığa değer veriyor musunuz? Çünkü bu mouse tam bir .
8. OS X Mountain Lion

Mountain Lion Apple Mac kullanıcıları için sonunda geldi. Uzun zamandır beklenilen işletim sistemi bir çok yeniliği de beraberinde getirdi. Benim en beğendiğim uygulamalarından biri iChat uygulaması. Mountain Lion ile gelen yenilik ver gelişmelere ulaşabilirsiniz.
9. Canon EOS M

Dijital kameralar artık ilgi odağı olmaktan çıksa da kamera üreticileri hala büyük başarılara imza atmaya devam ediyor. Canon EOS M de şüphesiz ki bunlardan biri. Bu cihaz 18 megapiksel kameraya sahip ve 799.95 dolarlık fiyat etiketiyle geliyor.
10. McLaren JetSet Concept

Geleceğin büyüleyici güzelliklerinden biri geliyor. Görenleri şaşkına çeviren bu araç McLaren'in çizgisinde sunuluyor.


Kanatlarıyla ta gibi hissettiren tasarım eşsiz bir yapıya sahip.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.