Honor Pad X8 Lite iddialı geliyor!

Honor Pad X8 Lite şirketin websitesinde kendini gösterdi. Bağımsız bir marka olduğundan beri kendi ayakları üzerinde duran şirketin yeni cihazına gelin bakalım.

Honor Pad X8 Lite iddialı geliyor!

Honor kısa süre önce IFA 2022'de Honor Pad X8 Lite'ı tanıttı. Şimdi cihaz, şirketin global web sitesinde farklı bir listelemede kendini gösterdi. Söz konsu cihazın diğer pazarlar için lansmanının yakın olmasını bekleyebiliriz. Site bazı özellikleri açıkladı, diğer özellikler ise IFA etkinliğinden zaten mevcut. Öyleyse gelin cihazın ayrıntılarına bir göz atalım.

Honor Pad X8 Lite teknik özellikleri ve özellikleri

Honor Pad X8 Lite iddialı geliyor! - Resim : 1

Honor Pad X8 Lite, 7.55 mm kalınlığa ve 460 gram ağırlığa sahip. 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip 9.7 inç LCD panel ile geliyor. Üstte Magic UI 6.1 bulunan Android 12 işletim sistemine önyükleme yaparak, kullanıcıların çoklu pencere hoparlörü kullanarak bir ekranda dört pencereye kadar çalıştırmasına olanak tanıyor. Helio G80 yonga seti, 3 GB / 4 GB RAM ile tamamlanan tablete güç veriyor. 32 GB dahili depolama alanına ve microSD kart yuvasına sahip. 10W şarjı destekleyen 5.100mAH pile sahip. Cihazın ön tarafında selfie'ler ve görüntülü aramalar için 2 megapiksel kamera bulunuyor. Arka panelinde flaşsız 5 megapiksel kamera bulunuyor. Cihaz Histen Audio'yu destekliyor ve iki hoparlör ile donatılmış.

Bağlantı cephesinde, Honor Pad X8 Lite, çift bantlı Wi-Fi, Bluetooth 5.1 ve bir USB-C bağlantı noktası desteği ile birlikte gelitor. Bir SIM kart yuvası ve 3,5 mm ses jakı yok. Tabletin bulunabilirliği ve fiyatlandırma detayları henüz belli değil, ancak Çin'deki fiyatlarına baktığımızda, tabletin 200 doların altında bir fiyata satılabileceğini varsayabiliriz.