Oyun

The Sims 4, bu tarihten sonra ücretsiz olacak!

Sevilen oyun The Sims 4 artık ücretsiz olacak. Önümüzdeki aydan itibaren ücretsiz olacak oyunla ilgili tüm detaylar.

The Sims 4, bu tarihten sonra ücretsiz olacak!

EA bugün, önümüzdeki aydan itibaren temel Sims 4 oyununun tüm platformlarda ücretsiz indirilip oynanacağını duyurdu. Sevilen oyun The Sims 4 önümüzdeki aydan itibaren artık tamamen ücretsiz olacak.

The Sims 4, bu tarihten sonra ücretsiz olacak!

The Sims 4, uzun süredir devam eden ve inanılmaz derecede popüler olan yaşam simülasyonu serisinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Serideki geçmiş oyunlarda olduğu gibi, The Sims 4 de oyuncuların kendi karakterlerini ve evlerini yaratmalarına, ardından bu dijital insanların hayatlarını dolu dolu yaşamalarını izlemelerine ve iş bulmalarına, arkadaşlık bulmalarına ve hatta hepsini havuzlarda yavaş yavaş ölmeleri için tuzağa düşürmelerine yardımcı oluyor. The Sims 4, serideki "en yeni" oyun olabilir.  Oyun ilk olarak sekiz yıl önce Eylül 2014'te piyasaya sürüldü. O zamandan beri EA, oyun için büyük genişletmeler ve kit paketleri gibi daha küçük şeyler dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde 50'den fazla ücretli DLC yayınladı.

eA, resmi haber duyurusunda “Topluluğumuz, yarattıkları milyarlarca benzersiz Sims, anlattıkları sayısız hikaye ve tasarladıkları olağanüstü yapılarla bize ilham vermeye devam etti” dedi. “Yeni hikayeler oluşturmak ve sınırsız keşif yapmak için her zamankinden daha fazla oyuncuyu ağırlamaya devam etmekten heyecan duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.