Donanım

HTC Mini+: Evdeki asistanınız

Kanal değiştirir, mesajlarınızı okur, telefonlarınıza bakar..

HTC Mini+: Evdeki asistanınız

HTC Mini+ denildiğinde aklınıza ilk HTC One Mini gelebilir. Ancak bu cihazın son zamanlarda akıllı telefon üreticilerin takıntı haline getirdiği mini cihazlarla bir ilgisi bulunmuyor.

Eğer telefonunuzdan oyun oynamaya Web’te dolaşmaya vaktiniz yoksa bu cihaz sizin için telefonunuza ulaşabiliyor. Tam olarak gerekli olup olmadığı konusunda tartışmalı bir yanı bulunsa da evinizde HTC Mini+ gibi bir cihazı asistanınız olarak kullanmak isterseniz özelliklerini biraz inceleyelim.

1377954286_htcmini.png

Cihaz Bluetooth bağlantısı yaparak telefonunuzdaki mesajları görüntülüyor, telefonlara cevap verebilmenizi sağlıyor, emaillerinizi kontrol etmenizi sağlıyor ve hatta kameranıza bile erişebiliyor.

Ayrıca Infrared teknolojisi sayesinde uzaktan kumanda görevi de görüyor. 1.5 inç 128x128 OLED ekranı, 4.7 inç uzunluğu ve 1.6 inç eni bulunuyor. 0.3 inç inceliğe sahip cihaz HTC One Mini, HTC Butterfly S, HTC Desire 200 ve HTC Desire 500 ile bağlantılı çalışabiliyor.

54-83$ fiyat aralığında gelen cihaz fiyatı bakımından düşünülebilir ancak biraz daha fazla fiyata sahip olsaydı satışlarının vasat olacağı kesin.

Yorumlar
muro
Luzumsuzluk...
Cevapla
Gola takilsaydi
Cevapla
Misafir
6 inch nir cihaz icin pratik bir cozum olabilir. telefonu cantadan cikarmadan bununla konusulabilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.