Donanım

HTC yeni tablet üretecek mi?

HTC'den yeni açıklamalar geldi!


Son zamanlarda Android ve Windows Phone 8 tablet ve bilgisayarların haberleri çoğalmaya başladı. Acer Asus gibi firmalar başta olmak üzere, bir çok tablet piyasaya sürülecek. Tabletlere ilginin artmasıyla 2013 yılında tablet piyasasının genişlemesi bekleniyor.

Tablet bilgisayarların kullanımı her geçen gün artarken telefon üreticileri de tabletlerini yayınlamaktan geri kalmıyor. Samsung da bu firmalar arasında yer alıyor. HTC hayranları ise HTC'den de yeni bir Android ya da Windows Phone tablet haberi bekliyorlardı.

1349909675_34555254ft610x458.png

HTC bu konudaki planları konusunda bazı bilgiler verdi. HTC'nin henüz bir tablet planı bulunmuyor. HTC Flyer, EVO View 4G ve HTC Jetstream bir süre önce yayınlanan cihazları arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde yılın 3.çeyreğinde de kar oranlarının büyük ölçüde düştüğü ortaya çıkan HTC tablet piyasasına girmek istemiyor. Nexus, Galaxy Note ve Kindle Fire'ın yanında iPad gibi rakiplerinin bulunmasının, HTC'nin bu kararında etkili olduğunu düşünüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.