Donanım

HyperX CES 2019'da neler tanıttı? (video)

ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2019 etkinliğinde ünlü oyun ekipmanları üreticisi HyperX de en yeni ürünlerini tanıttı. İşte o ürünler!

HyperX CES 2019'da neler tanıttı? (video)

ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2019 etkinliğinde ünlü oyun ekipmanları üreticisi HyperX de en yeni ürünlerini tanıttı.

HyperX CES 2019'da neler tanıttı? (video)

Fuarda HyperX Quadcast mikrofon, HyperX Cloud Orbit ve Orbit S kulaklıklar, HyperX Predator DDR 4 RGB Memory, HyperX Pulsefire Raid fare tanıtıldı. Ürünlerin tamamı üst düzey performans için geliştirilirken özellikle oyuncuların beklenti ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandılar.

Peki bu ürünler bizlere neler sunuyor? İşte o ürünler ve özellikleri.

HyperX Quadcast Mikrofon: HyperX Quadcast; PC, PlayStation 4 ve Mac kullanan profesyonel yayıncıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan bağımsız bir mikrofon. Quadcast'te titreşim önleyici bir montaj parçası, kolay erişilebilen kazanım kontrol ayarı, arasından tercih yapılabilen dört adet kutup dizilimi ve yayın durumunu gösteren kullanışlı LED ışıkla birlikte tek dokunuşta ses kesme özelliği bulunuyor. 

HyperX Cloud Orbit ve Cloud Orbit S Kulaklıklar: Cloud Orbit ve Cloud Orbit S, hassas sesler elde etmek için Audeze'nin patentli 100 mm Planar Magnetic sürücülerini kullanan ilk HyperX oyuncu kulaklıkları oldu. Waves NxÒ 3D ses teknolojisi, sinema benzeri çevreleyici ses deneyimini oyunlara taşıyor.

Waves NxÒ kafa takip teknolojisine yer veren Cloud Orbit S, kullanıcının kafa hareketlerini saniyede 1000 kez takip ederek 360 derecelik gerçekçi ve kararlı bir ses ortamı oluşturuyor. Audeze ve Waves teknolojileriyle donatılan HyperX oyuncu kulaklıkları, daha önce yalnızca ses tutkunlarına yönelik kulaklıklarda bulunan teknolojilerle ses kalitesini bir üst seviyeye taşıyor.

HyperX Pulsefire Raid RGB Oyuncu Mouse: HyperX Pulsefire Raid RGB mouse, tuş atamak veya çeşitli komutları kullanmak için fazladan düğmeye ihtiyaç duyan oyuncular için tasarlanıyor. 16.000 DPI'a kadar ayar seçeneğiyle hassaslık ve hız için Pixart 3389 sensörünü kullanan HyperX Pulsefire Raid'de 11 adet programlanabilir düğme bulunuyor.

Oyuncular değiştirdikleri DPI ayarlarını LED göstergede görebiliyor. Bunlara ek olarak mouse'ta 20 milyon tıklamaya dayanabilen Omron anahtarları bulunuyor. Pulsefire Raid hızlanma olmayan, doğru, akıcı ve duyarlı bir mouse kullanımı için geliştiriliyor. HyperX NGenuity yazılımı sayesinde oyuncular 11 adet programlanabilir tuşa kendi makro işlevlerini atayabiliyor ve bunları makro arşivine kaydedebiliyor. 

Yukarıdan sizler için hazırladığımız videomuza da ulaşabilirsiniz. Yeni ürünlerin özelliklerini HyperX Kurumsal Halkla İlişkiler Müdürü Mark Tekunoff, Teknolojioku takipçilerine özel olarak anlattı. 

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz ürünler hakkında? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.