Donanım

İntel Orange Phone geliyor!

İntel'in Medfield işlemcilerinin kullanıldığı Orange GSM operatörünün yeni telefonu geliyor!


Dünya'nın en büyük işlemci üreticilerinden İntel şirketinin Medfield işlemcilerinin kullanıldığı, GSM operatörü Orange'ın yeni telefonu Haziran ayında geliyor.

Intel tabanlı, Medfield Atom Z2460 işlemcilerinin kullanıldığı yeni Orange Phone telefonlar çok yakında hayatımızdaki yerini almış olacak. İlk olarak Amerika Birleşik Devlet'lerine sunulacak telefon, yine Haziran ayında Avrupa merkezli olarak satışa sunulacak.

1332621930_intel-front2151363b.jpg

4.3 inç'lik bir ekranla karşımıza çıkan yeni Orange Phone'un tasarımı tamamen ZTE tarafından yapılarak mobil cihaz dünyasındaki yerini alacak.  Daha önce ZTE tarafından tasarlanan Orange San Francisco ve Monte Carlo modellerinin 199$'dan satışa sunulmuştu. Yeni telefon giriş segmentte bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkacak.

Intel tabanlı telefonlarla sıkça karşılacağımız bir 2012 bizi bekliyor. Hatırlarsanız Lenovo ve Motorola hakkında internette Intel tabanını kullanan telefonlar üretileceği hakkında dedikodular bir ara pey gündemdeydi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.