Donanım

iPad 3 lansmanı Steve Jobs'un doğum gününde!

Resmi olmayan görüşlere göre Apple, iPad 3'ün tanıtımını Steve Jobs'un doğum gününde yapmayı planlıyor.


Apple firmasının Tayvandaki yetkililerinden gelen resmi olmayan görüşe göre iPad3 lansmanının 24 Şubat'ta yani Steve Jobs'un doğum gününde yapılması düşünülüyor.

Yeni yıla yaklaştığımız bugünlerde Apple için yeni bir söylenti yayılmaya başladı. Firmanın yeni tableti iPad 3'ün çıkış tarihi hakkında 24 Şubat'ın yani Setev Jobs'un doğum günü olacağı hakkında düşünceler var. Çinçe olarak basılan Economis Daily News gazetesine konuşan Tayvanlı Apple ürün tedarikçilerinden biri yeni ürünün 24 Şunatta tanıtılacağını belirtti. Söylenti henüz kesinleşmemiş olsa da daha önceki lanslmanlara bakılınca Şubat ayında düşünülen tanıtıma kesin gözüyle bakabiliriz.
1324885852_ipad3.jpg
Tayvanlı ekip iPad 3 üreticileriyle sık sık görüşmekte ve tanıtımın Şubat ayında yapılabilmesi için Apple ekibinin harıl harıl çalıştığını söyledi. Apple'in üretici firmalarından biri olan Foxconn'un bildirdiğine göre çalışanlar 5 günde fazla tatil de alamıyor. Bu da gösteriyor ki iPad 3'ün satış rakamları 4 milyonun üzerinde olacak gibi.

iPad 3'ün özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yok. Bu söylenti muhtemelen gelecek yılın başlarına kadar böyle kalacak.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.