Donanım

iPad mini tasarımına farklı bakış

İşte Apple'ın gözde cihazlarından iPad Mini hakkında söylenenler..

iPad mini tasarımına farklı bakış

Apple iPad Mini büyük bir heyecanla bekleniyordu. Apple'ın büyük boyutlara sahip tabletlerinin yüksek kalite ve performansları kullanıcıları memnun ederken, daha küçük bir iPad Mini hiç de kötü olmazdı. Her ne kadar Mini boyutlarda bir iPad'in çıkmasında Nexus 7'nin de payını unutmayız.

iPad Mini'den en çok beklenen özelliklerden biri Retina Display ekrandı. iPad Mini'nin Retina Display ekranla gelmemesi Apple'ın politikalarını düşündüğümüzde yeni bir iPad Mini jenerasyonunda bekleniyor. Bugün iSuppli analistlerinin açıklamaları üzerine sizlerle iPad Mini'nin tasarımı üzerinde konuşalım istedik.

1352643820_ipad-mini-ground.jpg

Tasarımlarda ilk göze çarpan incelik oluyor. Daha sonrasında ise boyutlar ve fiyat. iPad Mini yaklaşık bir A4 kağıt boyutlarında karşımıza çıkıyor. İnceliği ise abartacak olursak neredeyse ona yakın. Retina Display ekranlı bir tabletin 0.28 inç incelikte gelmesi beklenemezdi. Tasarım uğruna iPad Mini'de tavizler verildiği düşünülüyor. iPad Mini tasarımı konusunda konuşulan konulardan biri de, tasarımın bir telefon formatında olduğu.

Ayrıca bu haberleri de okuyabilirsiniz

https://www.teknolojioku.com/haber/donanim/ipad-mininin-fiyatini-hak-ediyor-mu.html
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.