Donanım

iPad'a özel güneş enerjisi ile çalışan klavye

Logitech Solar Keyboard Folio, iPad'a özel güneş enerjili klavye üretti.

iPad'a özel güneş enerjisi ile çalışan klavye

Yeni iPad bugünden itibaren artık Türkiye'de de satışa sunuluyor. Durum böyle olunca yeni iPad ve aksesuarları Türkiye'nin de ilgi odağı durumunda. Logitech Solar Keyboard Folio, yeni iPad ve iPad 2 için tasarlanmıştı şimdi koruyucu kılıf ve güneş enerjisiyle şarj olan dahili klavyeyi bir arada sunuyor.

1336199046_logitech-solar-keyboard-folio.jpg

Logitech'in Mac ve PC'ler içinde güneş enerjisi ile çalışan klavyeler üretmişti. Logitech Solar Keyboard Folio da iç mekan veya dış mekan olmak üzere her ışıkta şarj olabilen güneş panellerini içinde bulunduruyor.  Bu klavyenin en büyük özelliklerinden biride en karanlık ortamda bile günlük 2 saatlik kullanım ile iki yıl dayanıyor olması.

1336199064_ipadklv1.png

Türkiye'de Haziran ayında satışa sunulması planlanan Logitech Keyboard Folio'nun tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 215 USD+KDV olacağı söyleniyor.

1336199086_logitechipadsolarkeyboardfoliosolarpanel.jpg

Logitech Keyboard Folio, iki farklı açıda kullanım özelliği sunuyor. Birincisi e-posta yazarken ya da video izlerken iPad'inizin en uygun açıda durmasını sağlar. Ekranınızın daha dik açıda durduğu ilk pozisyonda Logitech Keyboard Folio ile iPad'inizle klavyede yazı yazmanın keyfini çıkarırken, yatay pozisyonda ise video izleyebilir ve klavyenin açıkta kalan birinci sırasını medya oynatıcısı ve ses kontrolü olarak kullanabilirsiniz. iPad'inizi otomatik olarak açan, hızlı On/Off özelliği, kapağı açıp kapadığınızda ise bekleme moduna alır.

1336199107_logitech-solar-kb-folionoirtopunfolded.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.