Donanım

iPhone 5 ve iPad mini ne zaman çıkıyor?

iPhone 5 ve iPad mini çıkış tarihi!


Dün gece yapılan Apple konferansı genel olarak Apple'ın kazançları üzerineydi. Ancak tüm gözler bu konferanstaydı çünkü iPad ve iPhone 5 ile ilgili herhangi bir ipucu bekliyordu. Bildiğiniz gibi Apple küçük boyutlarda bir iPad çıkarmayı planlıyor.

Mini iPad'in en çok merak edilen kısmı fiyatı. iPhone 5 ve iPad mini hakkındaki söylentiler firmanın resmi açıklamaları gelene kadar devam edecek. Son zamanlarda iPhone 5 ile ilgili haberlerle gelen Plugged-in KGI analisti Ming-Chi'nin yaptığı açıklamalara göre yeni nesil iPhone ve mini iPad Eylül ayında yayınlanacak.

1343209335_ipad-back-dark-angle.jpg

Her ne kadar iPad mini'nin gemilere yüklenişi Ağustos ayında yapılacak olsa da Apple Eylül ayında iPad'in yeni çizgisini tanıtacak. iPad mini'nin son gelen özelliklerine göre iPod Touch gibi 7.85 inç ekrana sahip olacak ve fiyatının da 249$ - 299$ civarında olması bekleniyor. Yeni nesil iPhone'un da 4-inç ekran, 4G LTE ve NFC ile gelmesi bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.