Donanım

iPhone'dan termometre olur mu? "Thermodo" ile evet

iPhone'lar için geliştirilen aksesuarlar sınır tanımıyor.

iPhone'dan termometre olur mu? "Thermodo" ile evet

iPhone tüm dünyada en çok satan telefonlardan biri ve ürün geliştiriciler de bu telefona büyük bir rağbet gösteriyor. Bu rağbetin asıl sebebi ise büyük satış rakamları değil telefonun ortalama satış fiyatı.

Android ekosisteminde bir telefonun ortalama satış fiyatı 220 - 240 dolar arasındayken; iPhone'ların satış rakam ortalaması 650 doları buluyor. Daha fazla para harcayanların para harcamaktan çekinmeyeceklerini düşünen aksesuar üreticileri ise özellikle iPhone’lar için çok çeşitli ürünler üretiyorlar.

Bu aksesuarların en değişiklerinden biri ise telefonunuz ile çevresel şartları kontrolünü gerçekleştirebildiğiniz bir sensor içeren Thermodo'dur.

 1403001674_thermodo.jpg

Bu aparat ile ortamın sıcaklığını hatasız olarak ölçebiliyorsunuz. Sensorun en önemli artılarından biriyse telefonun kendi sıcaklığından kesinlikle etkilenmemesidir. Yurtdışında 26,99 dolara satılan bu aparatı aldıktan sonra AppStore’dan programı indirerek kullanamya başlayabiliyorsunuz. İşi sıcaklık ile ilgili olan kişiler için birebir olan bu küçük mucizeyi buradan satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.