Donanım

LG, tanıttığı yeni akıllı televizyon modelleriyle adeta şov yaptı

Akıllı televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Güney Koreli teknoloji devi LG, oldukça geniş kapsamlı yeni bir tanıtıma imza attı.

LG, tanıttığı yeni akıllı televizyon modelleriyle adeta şov yaptı

LG Electronics, kısa bir süre önce çok beklenen 2023 OLED TV serisini Hindistan'da resmi olarak tanıttı. Bu seri, CES'te ilk kez gözler önüne serildi ve tam 21 modelden oluşan bir seçenek sunuyor. Bu çarpıcı modellerin arasında 8K OLED Z3 serisi, OLED evo Galeri edisyon G3 serisi, OLED evo C3 serisi, OLED B3 serisi ve A3 serisi televizyonlar yer alıyor.

2023 OLED serisi, LG'nin farklı tüketici tercihlerine yönelik çözümleri arasında yer alıyor. Çeşitli ekran boyutlarındaki geniş seçenekler, küçük 106 cm (42 inç) ekrandan, devasa bir 246 cm (97 inç) ekran boyutuna kadar uzanıyor. Özellikle, G3 OLED evo serisi 139 cm (55 inç), 164 cm (65 inç) ve 195 cm (77 inç) seçenekleriyle sunuldu.

LG, tanıttığı yeni akıllı televizyon modelleriyle adeta şov yaptı

G3 serisi, OLED TV'lerin görsel çekiciliğini artıran ultra düzgün One Wall tasarımını benimsedi. Ayrıca, bu yeni seride güncellenmiş bir webOS sürümü bulunuyor, böylece yenilikçi ve kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlıyor.

Bu yılın OLED TV modelleri, "All New Home" adlı yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzüyle birlikte çıkıyor. Bu arayüz, geniş özelleştirme seçenekleri ve gelişmiş kullanıcı kolaylığı sunuyor. Ayrıca LG, Dolby Vision ve Dolby Atmos desteği ile ev sinemasında üstün görüntü ve ses iyileştirmeleri sağlıyor.

OLED TV'ler, kullanıcılara oyun odaklı işlevlere kolaylıkla erişim ve bunlar arasında sorunsuz geçiş yapabilme imkanı sağlayan Game Optimizer özelliğiyle donatıldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.