Donanım

LG’den yeni katlanabilir klavye: Rolly

LG'nin yeni nesil klavye çözümü Rolly birçok kullanıcının ilgisini çekeceğe benziyor.

LG’den yeni katlanabilir klavye: Rolly

Tabletler gün geçtikçe daha da gelişmekte ve insanlar bir bilgisayar almak yerine tablet almayı tercih ediyorlar. Bilgisayar yerine tablet aldıklarında klavyeden vazgeçmiş oluyorlar. Özellikle tableti iş dünyasında kullanan insanlar “gerçek” bir klavyenin hasretini yaşıyorlar. Klavyeli kılıflar veya “normal” Bluetooth klavyeler çok hantal olduğu için de pek tercih etmiyorlar. LG ise “gerçek” ve “kompakt” bir klavye kullanmak isteyenler için rulo gibi katlanarak sarılabilir yeni Bluetooth klavye LG Rolly’i üretti.

1440670844_lg-rolly-keyboard-1.jpg

LG Rolly, 17 mm tuş derinliği ile “gerçek” bir klavye arayanların bu özlemlerini giderebilecek klavye hissini fazlasıyla sunmakla beraber kompakt olmasıyla da az evvel tanımladığımız “gerçek” ve “kompakt” klavye arayan insanların tam istediği ürün olmayı başarmış.

1440670877_lgrollykeyboardtablefolded.jpg 

Bluetooth 3.0 sayesinde cihazlara kablosuz bir şekilde bağlanan LG Rolly, sadece tek bir AAA pil ile üç ay gibi uzun bir süre çalışabiliyor.

LG Rolly’nin henüz fiyatı belli değil. Haftaya Berlin’de yapılacak IFA’da bu ürünün fiyatı da netleşebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.