Donanım

Merakla beklenen Nothing Ear (2) satışa sunuldu

Nothing şirketinin bir süredir üzerinde çalıştığı ve şirketin teknolojisi yeni ancak tasarımı eski olan kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear (2) yavaş yavaş raflardaki yerini almaya başlıyor.

Merakla beklenen Nothing Ear (2) satışa sunuldu

Geçtiğimiz hafta, Nothing markası Ear (1) ve Ear (stick) cihazlarından sonra üçüncü ses cihazı olan Ear (2) kablosuz kulaklıklarını tüm dünya için duyurdu. Son model, selefine kıyasla aşamalı olarak geliştirilmiş özelliklerle donatılmıştır. Nothing Ear (2) kulaklıkları aslında 28 Mart'tan itibaren satışa sunulacak, ancak bunun bir istisnasının olduğunu da belirtelim.

Nothing, Hindistan'da Ear (2) için 25 Mart yani bugün sınırlı bir dönem satışı duyurdu. Kulaklıkları açık satışa çıkmadan önce elde etmek isteyen ilgili alıcılar, cihazları bugün öğlen 12'de Flipkart ve Myntra'dan alabilirler. Bu sınırlı dönem satışı olduğu için cihaz, stoklar tükenene kadar mevcut olacak. Nothing Ear (2)’nin fiyatı ise 9.999 Rs olarak görünecek.

Nothing Ear (2), öncüsü gibi şeffaf tasarımı, bir sap ve silikon kulak uçları ile aynı kalıyor.

Merakla beklenen Nothing Ear (2) satışa sunuldu

Kulaklıklar yeni çift odacıklı tasarıma sahip 11,6 mm dinamik sürücüye sahip ve bu durum genel ses kalitesini artıracak önemli bir özellik. Kulaklık, akıllı adaptif gürültü engelleme ve şeffaflık modu dahil olmak üzere dört modda 40dB'ye kadar aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Rüzgar gürültüsüne karşı artan direnç ve Clear Voice teknolojisi bulunur. Nothing Ear (2), Hi-Res ses, LHDC 5.0 kod çözücüler ve düşük gecikme modu sunar. Kulaklık, 485mAh'lik bir pil biriminden güç alır ve her kulaklığın 33mAh'lik bir hücresi vardır ve tek bir şarjda 6,3 saat kullanım süresi sunar. Ayrıca, Google Fast Pair ve çift bağlantı desteği de mevcuttur.

Nothing Ear (2), Hindistan'da sınırlı bir dönem satışına sunulacak ve 28 Mart'ta tüm dünyada açık satışa çıkacak. Bu sınırlı dönem satışı, müşterilere cihazı elde etmek için erken bir fırsat sunarken, kulaklıkların Hindistan pazarında nasıl karşılandığını görmek açısından da önemli bir adım olabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.