Donanım

Mercedes'ten teknolojik showroom!

Mercedes-Benz'in teknolojik birçok özelliği bulunan yeni nesil satış merkezi Gelecek Otomotiv VadiPark Bayiisi hizmete açıldı.

Mercedes'ten teknolojik showroom!

Mercedes-Benz'in Türk yetkili satıcısı ve servislerinden biri olan Gelecek Otomotiv, 26 milyon Euro’luk (131 milyon TL) dev yatırımla Gelecek Otomotiv VadiPark Bayiisi’ni hizmete açtı.

Birçok teknolojik yeniliğe sahip olan showroomda ziyaretçiler otomobillerini tabletler üzerinden tasarlayıp sanal gerçeklik ile inceleyebilecekler. Çocuklar ve yetişkinler bekleme alanında simülasyon oyunları ile keyifli vakit geçirebilecekler. 

Mercedes'ten teknolojik showroom! - Resim : 1

Gelecek Otomotiv VadiPark, tepesindeki 6 metre çapındaki hareketli ve ışıklı Mercedes-Benz yıldızıyla da dikkat çekiyor. ‘Mükemmel Müşteri Deneyimi’ sloganıyla yola çıkan Gelecek Otomotiv VadiPark, ziyaretçilerine tablet üzerinden tasarım ve sanal gerçeklik ile araç görüntüleme gibi teknolojik imkânlar da sunuyor.

Toplam 9.250 metrekarelik dev kapalı alanında 35’i yeni, 6’sı ikinci el olmak üzere toplam 41 araç sergilenebiliyor ve günlük 60 araca kadar servis hizmeti veriliyor. 

Emaar Square Mall Mercedes-Benz Exclusive City Store mağazası da dünyada ilk kez uygulanacak bir konsept ile Haziran ayında kapılarını açacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.