Donanım

OnePlus yeni kulaklıkları için geri sayım başladı!

OnePlus yeni kablolu kulaklıkları için kolları sıvadı. Şirket yeni kulaklıklarını yakında piyasaya sürecek. İşte tüm detaylar.

OnePlus yeni kulaklıkları için geri sayım başladı!

OnePlus Nord kablolu kulaklıklar 27 Ağustos'ta Hindistan'da piyasaya sürülecek. Merakla beklenen kulaklıkların detayları ise şimdiden ortaya çıkmaya başladı. Şirket, resmi web sitesinde ve Twitter'ında duyuruyu onayladı.

Nord markası altında ilk kablolu kulaklık olarak piyasaya sürülecek ürün bir kaç güne piyasada olacak. OnePlus, Nord markası altında ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

OnePlus yeni kulaklıkları için geri sayım başladı!

Lansman öncesinde, OnePlus Nord kablolu kulaklıkların temel özellikleri ve özellikleri Amazon mikro sitesinde açıklandı. Tasarım açısından yeni kulaklık özelliklerini OnePlus Bullets Wireless Z'den ödünç alıyor gibi görünüyor. Rahat bir uyum için açısal bir kulak ucuna ve düğme kontrollerine sahip bir dahili mikrofona sahip olacaklar. Kulakiçi kulaklıklar, kullanılmadığında birbirine yapıştırılabilen manyetiklere sahip olacak. 

Ses tarafında, OnePlus Nord kablolu kulaklıkların daha güçlü ses için 9.2 mm dinamik sürücü ve 0.42 cc ses boşluğu ile donatıldığı onaylandı. Söz konusu kulaklığın dizüstü bilgisayarlardan taşınabilir oyun konsollarına ve 3,5 mm kulaklık jakıyla Nord telefona kadar her şeyi bağlayacağı söyleniyor. OnePlus Nord kablolu kulaklıklar yalnızca Amazon'da satışa sunulacak. Kablosuz kulaklıkların popüler olduğu ve kullanım alanının daha geniş olduğu doğru ancak bazı kullanıcılar hala kablolu kulaklığı tercih edebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.