Donanım

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 5G için geri sayım!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yakında Galaxy Tab Active 4 Pro 5G isimli cihazını piyasaya sürebilir. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 5G için geri sayım!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy Tab Active 4 Pro adlı yeni  tabletini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tablet, kısa süre önce Google Play Console ve Bluetooth SIG veritabanında karşımıza çıkmıştı. Piyasaya sürülmeden önce özellikleri ile ilgili bilgiler veren listeler sayesinde cihaz hakkında fikir sahibi olduk.

Galaxy Tab Active 4 Pro 5G, yakında bir küresel lansmana işaret eden GCF sertifikasyon sitesinde göründü. Liste, Galaxy Tab Active 4 Pro'ya karşılık gelen SM-T636B model numarasının onaylandığını doğruluyor. Liste, daha fazla ayrıntı veya özellik göstermedi. Şimdiye kadar ortaya çıkan özelliklere gelin bir göz atalım.

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro özellikleri

Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 5G için geri sayım! - Resim : 1

Daha önceki Google Play Console listesi, Tab Active 4 Pro'nun 1200 x 1920 piksel Full HD çözünürlük sunan bir ekranla geleceğini ortaya çıkarmıştı. Cihaz dört çekirdekli 2,4 GHz ve kalan dördü 1,8 GHz saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir CPU'ya sahip Snapdragon 778G yonga seti ile gelecek. Adreno 642L GPU, bu işletim sistemi ile eşleştirilecektir. RAM'e gelince, tablet en az 4 GB RAM ile satışa sunulacak.

Cihaz takma adının “Galaxy Tab Active 4 Pro 5G” olarak da onaylanması, tabletle SIM desteği alacağımızı gösteriyor. Ayrıca, yalnızca WIFI varyantında da gelebilir. Son olarak cihaz Bluetooth 5.2 sunacak ve kutudan çıktığı haliyle Android 12L tabanlı bir işletim sistemi çalıştıracak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.