Oyuncular bu yeni fareyi çok sevecekler

Lenovo tarafından geliştirilen ve Savior M3 ismi verilen yeni oyuncu faresi, özellikle fiyatıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Oyuncular bu yeni fareyi çok sevecekler

Çinli teknoloji devi ve küresel PC piyasasının lideri Lenovo, oyuncu donanımlarına yeni bir üye ekledi: Savior M3 kablolu oyuncu faresi. Bu fare, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış özellikleriyle, oyun deneyiminizi yeni seviyelere taşımayı vaat ediyor.

Savior M3 kablolu oyuncu faresinin kalbinde, hatasız in-game performans için hassas ve doğru izleme sağlayan PAW 3327 sensör bulunuyor. 8000DPI desteği ve beş ayarlanabilir hassasiyet seviyesi ile oyuncular, fare ayarlarını oyun stillerine uygun hale getirebiliyorlar. İnanılmaz 1000Hz tarama hızı, rekabetçi oyunlarda hızlı yanıt süreleri sağlayarak üstün bir avantaj elde etmelerini sağlıyor.

Oyuncular bu yeni fareyi çok sevecekler - Resim : 1

Oyuncular bu yeni fareyi çok sevecekler

Ergonomiye önem veren tasarımıyla, Savior M3 rahat bir tutuş sunuyor ve saatlerce kesintisiz oyun oturumlarına olanak tanıyor. Yüzeyi, pürüzsüz ve keyifli bir dokunuş sunan özel bir püskürtme işlemiyle işlenmiş. Hafif bir yapısı olan fare, 112g'dan daha az ağırlığıyla hızlı ve kolay hareketleri garantiliyor. 1.8 metre uzunluğundaki ultra yumuşak şemsiye kablosu, sorunsuz bağlantı sağlıyor. 2000W tıklama ömrüne sahip mekanik mikro-hareket anahtarı ile dayanıklı yapısı, uzun süreli performansı garanti ediyor.

Savior M3, oyuncuların oyun deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyan beş programlanabilir düğmeyle donatılmıştır. Farenin arkasındaki yarım daire RGB aydınlatma efekti, her oyun kurulumuna bir stil katarken, yedi RGB akıllı lamba direği, oyunculara benzersiz aydınlatma konfigürasyonları oluşturma özgürlüğü veriyor.

Lenovo Legion M3 kablolu oyuncu faresi, Hayalet Siyah ve Buz Beyazı olmak üzere iki çekici renk seçeneğiyle geliyor. Ürünün fiyatı 89 yuan (12 dolar) ve şu anda Çin'de Jingdong (JD.com) üzerinden satın alınabilir.