Donanım

Rapor: Xiaomi bu haftaki etkinlikte akıllı saat duyurabilir

Xiaomi 24 Kasım'da düzenleyeceği etkinlikte ilk akıllı saatini tanıtabilir.


24 Kasım’da gerçekleştireceği basın etkinliğinde Redmi Note 2 Pro ve Mi Pad 2’yi duyuracağını açıklayan Xiaomi’den bir akıllı saat duyurusu da gelebilir. Çin’den gelen son bilgiler Xiaomi’nin akıllı saat kategorisinde rekabete bu yıldan itibaren dahil olacağı yönünde.

1448083723_mi-band-header-1-final.png

Xiaomi Mi Band

Xiaomi akıllı saat tanıtabilir

Xiaomi’nin bir akıllı saat hazırladığı iddiaları ilk olarak mart ayında gündeme gelmişti. O dönem Çinli şirketin yuvarlak uygun fiyatlı bir akıllı saat üzerinde çalıştığı iddia edilmişti. Şirket giyilebilir teknolojiler kategorisine daha önce Mi Band ve geçtiğimiz gün duyurduğu Mi Band 1S akıllı bileklerle  giriş yaptı. Mi Band S1 henüz yaygın şekilde satışa sunulması ancak birinci nesil Mi Band dünya genelinde önemli bir satış başarısı elde etti.

İlginizi çekebilir; 

Xiaomi’nin nasıl bir akıllı saat hazırladığı şimdilik bilinmiyor. Tasarımın yuvarlak olması muhtemel görünüyor. Android Wear işletim sistemiyle çalışacak akıllı saatte Xiaomi’nin özelleştirilmiş bir arayüz kullanması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.