Donanım

Samsung 15 Ağustos'ta hangi Galaxy'yi tanıtacak?

Samsung, 15 ağustos için davetiye göndereceğini duyurdu. İşte ayrıntılar!


Samsung, dün 15 Ağustos saat 10:00 tarihi kayıtlı, gerçekleşeceğini bildirdiği gizemli bir etkinlik için basına önemli bir mesajı gönderdi. Mesaj da etkinlikte yeni bir Galaxy cihazının tanıtılacağı dışında bilgi verilmemiş.

Mesaj şe şekilde yazılmış:

KAYIT ve TARİH

15 Ağustos 2012

Saat: 10:00

Samsung Electronics'in Amerika'da yeni bir GALAXY cihazının büyük bir duyurusu ve açıklanması için sizde katılın. Tüm detayların açıklanacağı yerde özel bir basın toplantısı gerçekleştirilecek.

Detayları içeren bir davet yakında gönderilecektir.

Teşekkür ederim.

1342877169_galaxy-note-10.1-preorder.jpg

Sizce bu cihaz ne olabilir? Samsung Galaxy Note 2 olabilir mi? Galaxy Note 2 'nin olmasını dilerdik ama büyük ihtimalle Samsung, 30 Ağustos gibi IFA 2012 fuarında bu telefonu açıklamayı planlıyor. Ayrıca gelen haberler Galaxy Note'un ilk olarak Amerika'da tanıtılmayacağı yönündeydi. Davetiye ise Amerika olarak geliyor.

Bu bir telefon olamaz ancak tablet olabilir çünkü Galaxy Note 10.1'in ön siparişleri şimdiden alınmaya başlanmıştı. Ancak resmi olarak açıklanmamıştı. Büyük ihtimalle Samsung, 15 Ağustos tarihinde Galaxy Note 10.1 tableti tanıtmayı planlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.