Samsung Galaxy Buds 2 Pro fiyatı sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yakında yeni bir lansman düzenleyecek. Bu lansmanda tanıtılacak olan Galaxy Buds 2 Pro fiyatı sızdırıldı.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro fiyatı sızdırıldı

Samsung'un 10 Ağustos'ta Galaxy Z Fold 4, Z Flip 4, Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro ile birlikte Galaxy Buds 2 Pro / Galaxy Buds Pro 2'yi piyasaya sürmesi bekleniyor. Yeni Pro kulaklıklar, Ocak 2021'de piyasaya sürülen orijinal Galaxy Buds Pro'nun halefleri olacak.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro fiyatı sızdırıldı

Samsung Galaxy Buds 2 Pro fiyatı sızdırıldı - Resim : 1

Bugün yeni bir söylenti, ABD pazarında Galaxy Buds 2 Pro'nun yaklaşan fiyatını ortaya çıkardığını iddia ediyor. İddiaya göre kulaklıklar 229,99 dolara mal olacaklar. Bu da piyasaya çıktıklarında perakende satış yapan Galaxy Buds Pro'dan 30 dolar daha fazla olacağı anlamına geliyor. Eğer bu gerçekleşirse, diğer pazarlarda da benzer bir fiyat artış beklenebilir. Başka bir kaynak, yeni kulaklıkların 24 bit ses desteğine sahip olacağını söylüyor. Önceki söylentiler üç renk versiyonundan bahsediyordu: beyaz, Grafit ve Bora Mor.

En yeni Pixel Buds, Google'ın şimdiye kadar sunduğu en kaliteli kulaklıklar olacak ve ANC, çoklu cihaz bağlantısı ve şeffaflık modu ile birlikte gelecek.

Yakın zamanda çıkacak olan Galaxy Buds'ın görselleri, kulaklıkların tasarımını sergileyerek çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Görüntülerden de anlaşılacağı üzere yeni kulaklığın tasarımı önceki nesil Buds Pro ile neredeyse aynı. Bora Purple adında yeni bir renkte mevcut olduğu söyleniyor.