Samsung Galaxy Buds 2 Pro özellikleri sızdırıldı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yakında etkinlikte tanıtacağı kulaklıkları ile ilgili detaylar netleşti. İşte konuyla ilgili tüm detaylar.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro özellikleri sızdırıldı!

Samsung'un yaklaşan Galaxy Unpacked etkinliği beklentileri yükseltiyor. Kullanıcılar çoğunlukla Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 için heyecanlanıyor olsa da Samsung sahnede daha fazla ürün duyuracak. Beklenen yeni ürünlerden biri de yeni bir çift amiral gemisi kablosuz kulaklık olan Galaxy Buds 2 Pro.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro özellikleri sızdırıldı!

samsung

Cihazın resmi görünümlü bir görüntüsü ve ayrıntılı özellikleri de ortaya çıktı. Galaxy Buds2 Pro, Zenith Gri renginde resmedilmiş ve neredeyse tamamen mat bir yüzeye sahip. İlk görünüşte kulaklıklar orijinal Buds Pro'ya oldukça benziyor. Sızdırılan teknik özellik sayfası, optimum ses alma ve gürültü önleme için 10 mm sürücüler, Bluetooth 5.3 bağlantısı ve her kulaklıkta birden fazla mikrofon öneriyor.

Samsung'un Buds 2 Pro'ya eski Galaxy Buds modellerinden daha fazla dış gürültüyü engellemesi gereken "Akıllı Aktif Gürültü Önleme" özelliğini getirmesi bekleniyor. Galaxy Buds 2 Pro'nun ayrıca desteklenen uygulamalarda daha sürükleyici bir deneyim için 360 derecelik ses ve daha net aramalar için HD ses alma özelliği sunduğu söyleniyor. Kaynak ayrıca, tıpkı orijinal Galaxy Buds Pro'da olduğu gibi, yarım saat boyunca 1 m yüksekliğe kadar suya daldırmayı kapsayan bir IPX7 derecesinden bahsediyor. Pil ömrü, tek bir şarjla 8 saat çalma süresi ve şarj kutusu sayesinde 29 saate kadar derecelendirilmiş.

Raporda, Buds2 Pro'nun 26 Ağustos'tan itibaren açık satışa çıkacağı tahmin ediliyor. Avrupa'da 229 € ve ABD'de 229 $ perakende fiyatıyla Zenith Grey, Zenith White ve Bora Purple renklerinde satışa sunulacak.