Donanım

Samsung Galaxy Note 10.1 satışa çıkıyor!

Galaxy serisine dört çekirdekli tablet ekleniyor!


Samsung'un Galaxy Note 10.1 ekran boyutlu tabletini çıkaracağı haberleri yayılmaya başlamıştı. Ancak kesin bilgiler henüz gelmemişti. Samsung resmi olarak yaptığı açıklamada Galaxy Note 10.1'in 'global' olarak satışa çıkacağını açıkladı.

Galaxy Note 10.1'in genel özelliklerine bakacak olursak 1.4 GHz dört çekirdekli bir tablet daha geliyor. Dört çekirdekli tablet sınıfı yeni bir rakip daha kabul edecek. Ayrıca 2GB RAM bulunuyor. Oyun ve uygulamalar için ideal bir cihaz gibi görünüyor. Note 10.1 Samsung'un önceki 10.1 tabletinden daha iyi özellikler sunuyor. Özellikle 'Note' çizgisine dahil olduğunu düşünürsek Galaxy Note ailesini iyi temsil ediyor.

1344242644_2012-02-21gnotepresslargevergemediumlandscape.jpg

Galaxy Note'un 5.3 inç ekranlı telefonundan bazı esintiler de görülüyor. Samsung muhteşem Galaxy serisini Note sınıfını da muhteşem yapmaya kararlı görünüyor. Bağlantı noktasında bir çok seçeneğiniz bulunuyor. Sadece Wi-Fi, Wi-Fi ve 21 Mbps HSPA+ 3G ya da Wi-Fi ve LTE kombinasyonlarıyla iyi bir bağlantı deneyimi yaşatıyor. Muhteşem özelliklerdeki Samsung'un yeni amiral gemisinin bu ay satışa çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 10.1 satışa çıkıyor!
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.