Donanım

Sony Internet Player Google TV'ye mi geliyor?

Google TV hakkında yeni ipuçları


Geçtiğimiz günlerde Google'da yaşanan gelişmelerden sonra şimdi de Google TV hakkında bazı ipuçları geliyor. Sony Internet Player Google TV hakkında ipucu veriyor. Sony'nin yeni ürünü NSZ-GS7 Google TV ile geliyor. Kutusundan OnLive Oyun kontrolleri  ve USB cihazı ile çıkıyor.Google daha önceleri OnLive oyunların Google TV için geleceğini  zaten duyurmuştu. Ancak şunu biliyoruz ki Google TV'nin çıkışına daha çok var. Ancak yapılan tahminlere göre bu cihaz OnLive'in ön yüklemesi olarak yayınlanabilir.

Ürünü incelediğimizde herhangi bir uygulama bulamadık. Ancak Sony'nin henüz yüklememiş olma ihtimali de var tabi. OnLive her ne kadar şuan Android cihazları için oyun uygulaması olarak kullanılsa da Sony'nin yeni ürünü Google TV hakkında bize ipucu verecek mi merak ediyoruz. Ayrıca OnLive iOS kullanıcıları için de denenmiş ancak başarısız olunmuştu. Google TV ile gelecek olan Sony Internet Player'in 199$'dan ön siparişleri verilmiş durumda ve 9 Temmuz'da gemilere yükleneceği tahmin ediliyor.

1341169038_sony.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.