Donanım

Samsung suçu Android 4.0'a attı!

Samsung yeni gelecek tableti hakkında ilginç konuşmalara imza attı!

Samsung suçu Android 4.0'a attı!

Geçtiğimiz aylarda dünya elektronik üretici devlerinden Samsung Galaxy Tab serisi adı altında ürettiği tabletler için bir itirafta bulundu. Yeni çıkaracağı Galaxy Tab 2 adlı tablet bilgisayarın niçin geciktiğine değindi. Kullanıcıların uzun zamandır beklediği Galaxy Tab 2 tekrardan ertelendi!

O konuşmada Samsung Galaxy Tab 2'nin ertelenmesi hususunda suçu Android 4.0 işletim sisteminin sahibi Google'a attı. Galaxy Tab 2'inin ise İngiltere içinde Nisan ayı sonu gibi satışa sunulması bekleniyor.

1333727465_tab101-1.jpg

Geçtiğimiz günlerde Samsung firmasından bir yetkili isim gecikme için tek suçlunun Ice Cream Sandwich olduğunu öen sürerek, ilginç bir iddia ortaya attı! Görülen o ki Samsung firması yeni Android İşletim sistemi sürümü Android 4.0 için steril bir çalışma metodu uygulayamadı gibi görünüyor. Dolayısıyla yeni tabletin satışa sunulma tarihi de ileri bir tarihe erteleniyor.

*Muhtemel Galaxy Tab 2, iki farklı model ile karşımızda olacak, bunlardan birisi 7 inçlik bir ekrana sahipken diğeri 10 inçlik bir ekran kullanacak gibi görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.