Donanım

Sennheiser'dan yeni ofis kulaklıkları

Sennheiser Culture Serisi’nin yeni üyeleri SC 30 ve SC 60 satışa sunuldu

Sennheiser'dan yeni ofis kulaklıkları

Sennheiser, önde gelen tüm tümleşik iletişim sağlayıcılarının çözümleri ile uyumlu olan Culture Serisi’nin yeni üyeleri SC 30 ve SC 60’ı tanıttı. USB bağlantılı ofis kulaklıkları, geleneksel ses iletişiminden tümleşik iletişim sistemlerine yeni geçen şirketler için premium giriş seviyesi ürünler olma özelliğini taşıyor. Kolay kurulum özelliği ile öne çıkan SC 30 ve SC 60, üstün Sennheiser ses kalitesini gelişmiş özelliklerle bir araya getiriyor.
1368424701_culture-sc-60.jpg
Sennheiser Culture SC 30 ve SC 60, ultra hafif yapıları ve ergonomik tasarımları ile ofis çalışanlarının tümleşik iletişimin bütün avantajlarından yararlanmalarına yardımcı oluyor. Kablo üzerinde yer alan kumanda ile çağrı başlatma/sonlandırmanın yanı sıra ses açıp kapama, mikrofonu sessize alma, tekrar arama gibi işlemler kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.
Tak çalıştır özelliği ile USB portundan kolayca bağlanarak kullanabilen yeni Sennheiser Culture ürünleri, Türkiye’de Bircom tarafından ve 2 yıl garantili olarak satışa sunuluyor. 1368424712_culture-sc-30-2.jpg
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.