Donanım

Sonunda bu da oldu; DDR4 RAM'ler ile 4605 MHz saat hızına ulaşıldı

MSI Z170A XPOWER GAMING TITANIUM, DDR4 4605MHz Saat Hızına Ulaştı

Sonunda bu da oldu; DDR4 RAM'ler ile 4605 MHz saat hızına ulaşıldı

MSI'ın yeni Z170 tabanlı anakartı MSI Z170A XPOWER GAMING TITANIUM EDITION, muhteşem hızaşırtma performansını dual-channel DDR4 bellek üzerinde göstererek 4605 MHz saat hızıyla dünyanın bugüne kadar gördüğü en yüksek DDR4 bellek frekansına imza attı.

1438940274_msi-z170-ddr4-xpower.jpg

Bu rekor, MSI'ın DDR4 BOOST teknolojisinin Intel'in yeni Z170 anakartlarda bellek performansını ne kadar etkili bir şekilde optimize edebildiğini gösteriyor. Bu başarı ile yeni Z170A XPOWER GAMING TITANIUM EDITION hem tek kanalıı bellek hızının sınırlarını zorluyor, hem de dual-channel belleklerde de şaşırtıcı bir performans sergiliyor.

Yepyeni özelliklerle donatılmış çarpıcı bir tasarım

Yeni MSI Z170A XPOWER GAMING TITANIUM EDITION, teknik becerilerinin yanında birçok yeni özellik ve geliştirmeye de sahip. Bu eşsiz anakart, hızaşırtmacıların ayarlarını kolaylıkla yapabilecekleri bağımsız bir denetim paneli olan OC Dashboard ile geliyor. Yeni DDR4 Boost teknolojisi, bellek devrelerini anakartın diğer bileşenlerinden tamamen izole ederek bellek sinyallerinin saf bir şekilde iletilmesini sağlıyor ve böylece maksimum performans ve kararlılık sunuyor. Steel Armor ile güçlendirilmiş PCI yuvaları, çoklu GPU kurulumlarında en ağır ekran kartlarını bile taşıyabilecek sağlamlıkta üretildi.

İşte 4605 MHz hızında alınan ekran görüntüsü; İşlemcinin hızı sizce de biraz tuhaf görünmüyor mu?

1438942950_ekran-alintisi.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.