Donanım

Sony, ISE 2016'da yeni nesil ses ve görüntü sistemlerini tanıtacak!

Sony Görselleştirme ve Simülasyon projektörleri ile bambaşka bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Sony, ISE 2016'da yeni nesil ses ve görüntü sistemlerini tanıtacak!

9-12 Şubat tarihleri arasında Amsterdam'da düzenlenecek ISE 2016'da "Beyond Definition" temasıyla fuarda yerini alacak olan Sony Profesyonel Çözümler Avrupa, ziyaretçileri en yeni Kurumsal ve Eğitim görüntü çözümlerini keşfedecekleri etkileyici bir yolculuğa çıkaracak olan yeni DOME standını katılımcıların beğenisine sunacak.

1450964922_1450955542ise.jpg

Kurumsal Çözümler alanında ziyaretçiler, Sony'nin ses/görüntü ve işbirliği çözümlerinin küçük mola odalarından büyük yönetim kurulu odaları, konferans salonları ve ortak alanlara kadar her türlü çalışma ortamını daha etkileşimli ve yaratıcı bir iş alanına nasıl dönüştürebileceğini görme fırsatını yakalayacak.

1450964908_1450955543iseimpactvplarge.png

Eğitim Çözümleri alanı, yaratıcı ve etkileşimli öğrenim alanlarının yeni eğitim olanaklarının önünü nasıl açtığını gösterecek. Sony, bilgi teknolojisinde kaydettiği en son gelişmelerle sınıflarda, amfilerde, ortak alanlarda veya etkileyici DOME standında Sony'nin 2 VPL-GTZ270 SXRD™ lazer projektörü kullanılarak kenar karıştırma işleviyle yapının kavisli iç duvarlarına içerik yansıtılacak. Sony standında dikkat çekecek bir diğer ürün de dünyanın ilk ultra kısa yansıtma açılı 4K lazer ışık kaynaklı projektörü olan yeni Görselleştirme ve Simülasyon projektörü VPL-GTZ1 olacak.

1450964981_sony-projector-4k.jpg

Bunlara ek olarak ziyaretçiler, şirketlerin ve üniversitelerin IP üzerinden çeşitli kaynaklara yüksek kaliteli içerik göndermesini sağlayan Sony'nin IP iş akışı üzerinden gerçek zamanlı HD ve 4K Dağıtım teknolojisini ve Sony'nin Kurumsal pazara ve Eğitim pazarına yönelik AV Medya Çözümleri serisini görme şansını yakalayacak.

Sony Avrupa Kurumsal Çözümler ve Eğitim Çözümleri Başkanı Damien Weissenburger, şunları söyledi: "Sony'nin dünyanın dört bir yanındaki iş ortaklarımız, satıcılarımız ve müşterilerimizle el ele çalışarak geliştirdiği entegre çözümler serisinin sergileneceği yepyeni bir stant ile ISE 2016'da fuarda yer alacağımız için heyecanlıyız. Sony'nin etkileyici bir deneyim sunan yeni standı, ziyaretçilerin sektöre liderlik eden AV çözümlerimizin etkisini daha iyi anlayabilmesini sağlayacak."

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.