Donanım

Telefonunuz yüzerken de yanınızda olsun!

Bu kol bandıyla yüzerkende telefonunuz yanınızda olsun!


Eğer telefonunuzu mp3 çalarınızı ve kulaklığınızı yüzerken bile yanınızda bulundurmak istiyorsanız bu habere çok sevineceksiniz. H2O'nun su geçirmez kol bandı ve kulaklığı ile telefon ve MP3 çalarınızı yüzerken de yanınızda taşıyabileceksiniz.

Havuzda ya da denizde telefonunu yanından ayırmak istemeyenlere ve yüzerken müzik dinleme keyfi yaşamak isteyenlere H2O Audio Amphibx su geçirmez kol bandı hitap ediyor. Ürünü yüzme dışında sörf, yelken ve rafting yaparken, hatta duşta, kısacası su ile temas ettiğiniz her yerde kullanabiliyorsunuz. Kayışı ayarlanabilir olduğu için her kola uyan H2O Audio Amphibx, 3.6 metre derinliğe kadar dayanabiliyor.

1342907336_swimmingwa1.jpg

Kol bandı ile uyumlu H2O Audio Flex All Sport su geçirmez kulaklıklarla yüzerken istediğiniz MP3′leri dinleme olanağına sahip oluyorsunuz.

H2O Audio Amphibx su geçirmez kol bandının fiyatı 169.41 TL+KDV iken su geçirmez kulaklık H2O Audio Flex All Sport'un fiyatı da 76.27 TL + KDV olarak belirtiliyor.

1342907379_wa1ie1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.