Donanım

Toshiba'dan hem Notebook, hem tablet 2'si bir arada!

Tablet dünyasını bilgisayarlarla barıştıran teknoloji!


Toshiba Satellite W30T ile W30DT hem bir tabletin taşınabilirliğine, hem de bir dizüstü bilgisayarın verimlilik özelliklerine -ve bu ikisi arasında hızla geçiş yapma esnekliğine- sahip olmak isteyen kullanıcılar için son derece gelişmiş şık bir tasarıma sahipFarklı amaçlara ve kullanım yerlerine yönelik tek bir cihaza sahip olmanın rahatlığını arayanlar için, Satellite W30t ile W30Dt; dokunmatik ekran, arka aydınlatmalı klavye ve laptop modunda geniş depolama kapasitesi gibi avantajlarla birlikte tam performans sunuyor.

Ekran çıkarıldığında, 33,8cm (13,3") boyutunda çoklu dokunmatik bir tablete dönüşerek kullanıcılara geniş görüntüleme alanı sunuyor. 500 GB HDD ile ortalama bir tabletten daha fazla dahili alan sunan tablet, kullanıcıların en sevdikleri içerikleri saklayabilmeleri için ekstra depolama alanı sağlıyor. 

1386238508_w30t1.jpg

Tek bir dayanıklı cihazın sahip olduğu gibi kompakt bir biçimi olan bu 2'si bir arada bilgisayar Toshiba'nın izlerini taşıyor; diğer Toshiba PC ürünlerinde de bulunan ayırt edici ve yüksek kaliteli tasarımı yansıtıyor. Toshiba'nın tasarım ve mühendisliği sayesinde her yerde sağlam bir yapı ve güvenilir performans sergiliyor.

Satellite W30t ile W30Dt, tek bir cihaz olarak kullanıldıklarında daha uzun pil ömrü sunmak için hem klavyede hem de tablette birer pil ile donatılmıştır. Standart bir dizüstü bilgisayarın işlevselliğini ikiye katlayan cihazlar, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 8.1'in tüm gelişmiş özelliklerinin kullanılabilmesini sağlayan mükemmel ürünlerdir.

1386238939_w30t2-1.jpg

Satellite W30t, Intel® HD Graphics 4200 ile entegre 4. nesil Intel® Core işlemciler ile donatılmıştır. W30Dt ise ultra düşük güç tüketimine sahip AMD A4-APU Serisi işlemciler veya AMD Radeon HD 8180 ekran kartının fansız modeline sahiptir. Tablette bulunan 500GB sabit disk, iş dökümanları ve eğlence içerikleri için bol miktarda depolama alanı sunarken, dahili 4GB DDR3L ise yüksek hızda performans sağlamaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.