Xiaomi gerçekten çok iddialı, şimdiye kadar ki en temizi vaat ediyor

Beş katmanlı filtrasyon sistemi ile Xiaomi Mijia Musluk Su Arıtıcısı 2, kullanıcılara daha temiz su sağlama sözü veriyor.

Xiaomi gerçekten çok iddialı, şimdiye kadar ki en temizi vaat ediyor

Xiaomi'nin Çin'de piyasaya sürdüğü Mijia Musluk Su Arıtıcı 2, mutfak ve banyoda kullanıma uygun, hafif ve kompakt tasarımıyla dikkat çekiyor. Bu yeni cihaz, 10 Nisan'dan 17 Nisan'a kadar sürecek bir fonlama kampanyasıyla tanıtıldı ve 109 yuan (15,37$) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Su arıtıcısının en önemli özelliklerinden biri, beş katmanlı birleşik filtreleme sistemine sahip olması.

Bu sistem, yüksek yoğunluklu paslanmaz çelik filtre, yosun çamuru seramik filtre, hindistan cevizi kabuğu aktif karbon ve yüksek yoğunluklu dokumasız kumaş içeriyor. Bu filtreler sayesinde, suyun içindeki tortu, pas, böcek yumurtaları ve organik kirleticiler gibi zararlı maddeler etkili bir şekilde temizleniyor. Üç aylık kullanım sonrası değiştirilmesi önerilen filtreler, suyun daha temiz ve sağlıklı olmasını sağlıyor.

Xiaomi gerçekten çok iddialı, şimdiye kadar ki en temizi vaat ediyor

Musluk su arıtıcısının içinde bulunan ithal doğal aktif karbon ise kalan kloru etkili bir şekilde gideriyor. Böylece hem yemek pişirme hem de yıkama işlemleri daha sağlıklı hale geliyor. Cihaz, kullanım ihtiyaçlarına göre üç farklı su modu sunuyor: pişirme için arıtılmış su, bulaşık yıkama için ham su ve meyve sebze yıkama için duş suyu. Bu modlara, cihazın üzerindeki düğmeyi çevirerek kolayca erişilebiliyor. ABS malzemeden yapılan dış kabuğu sayesinde temizliği de oldukça pratik olan bu su arıtıcısı, çoğu muslukla uyumlu olarak kullanılabiliyor.

Su arıtma konusunda yeni bir çığır açan Xiaomi Mijia Musluk Su Arıtıcı 2, kullanıcıların daha temiz ve sağlıklı suya erişimini kolaylaştırıyor. Hem mutfakta hem de banyoda rahatlıkla kullanılabilen bu cihaz, modern ve şık tasarımıyla da göz dolduruyor.