Donanım

Xiaomi Mi Band 4 ilk defa görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda ilk bilgileri paylaşılmaya başlanan Xiaomi Mi Band 4 ilk defa görüntülendi. Ortaya çıkan görüntülerde tasarım olarak daha önceki modellere benzerliği dikkatlerden kaçmıyor.

Xiaomi Mi Band 4 ilk defa görüntülendi

Merakla beklenen Xiaomi Mi Band 4 ilk görüntüleriyle ortaya çıktı. Yakında kullanıcılara sunulması beklenen akıllı bileklik modelinin nasıl özelliklere sahip olacağı büyük merak konusu.

Xiaomi Mi Band 4 ilk defa görüntülendi

Tayvan merkezli resmi kurum NCC Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik modeline ait görüntüleri ortaya çıkardı. İlk defa görüntüleri ortaya çıkan akıllı bileklik modelinin tasarım olarak ,Mi Band 3 ile büyük benzerlikler taşıdığı görülüyor. Bu durum yeni modelin donanım olarak büyük farklılıklara sahip olabileceğini düşündürüyor. Xiaomi Mi Band 4  modeline ait görüntülerde özellikle ekran boyutunun Mi Band 3’e göre büyük farklılık taşımadığı görülüyor. Kullanıcılara sunulacak bu yeni model akıllı bileklikle ilgili olarak edinilen bilgiler arasında bilekliğin Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olacağı söylenirken, bu yeni modelde NFC teknolojisinin de sunulacağı konuşuluyor.

Xiaomi Mi Band 4 ilk defa görüntülendi - Resim : 1

Xiaomi Mi Band 4 modeline ait olduğu belirtilen görsellerde görünen sensörün nabız okuma amaçlı olduğu da belirtilien bilgiler arasında. Xiaomi, Mi Band 3 akıllı bileklik modeli ile ilgili yaptığı açıklamalarda bilekliğe ait satış rakamlarının ve müşteri memnuniyet düzeyinin oldukça sevindirici olduğu belirtilmişti. Firma yeni modeli ile Mi Band 3 modeline ait başarıların üzerine koymak istiyor.

Xiaomi Mi Band 4 donanım olarak fark yaratacak mı?

Mi Band akıllı bileklik modelleri ile giyilebilir teknolojiler anlamında büyük gelişme kaydeden Xiaomi, Mi Band 3 modeli ile yakaladığı başarıyı yeni modeli ile sürdürmeyi hedefliyor. Resimlerle birlikte ortaya çıkan yeni akıllı bileklik modeli tasarım olarak Mi Band 3 kullanıcılarının ilgisini çekebilecek gibi görünmese de bilekliğin donanım olarak farklılıklar sunması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.