Donanım

Xiaomi Redmi AirDots Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

Türkiye’de resmi olarak satışa çıkarılan kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi AirDots için Türkiye fiyatına indirim yapıldı.

Xiaomi Redmi AirDots Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

Çok kısa bir süre önce Türkiye’de resmi olarak satışa çıkarılan ve kullanıcıların merakla beklediği kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi AirDots kulaklık modeli için büyük bir indirim yapıldı.

Xiaomi Redmi AirDots Türkiye fiyatına indirim yapıldı!

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen ve sonunda Türkiye’de de resmi olarak satışa çıkarılan kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi AirDots 349 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu. Fakat çok uzun bir süre geçmeden kablosuz kulaklık modeline büyük bir indirim yapılarak ürünün fiyatı 249 TL olarak güncellendi.

Xiaomi Redmi AirDots güncellenen yeni fiyatı ile kablosuz kulaklık almak isteyen kullanıcılar için gerçekten kaçırılmaz bir fırsat oldu. Yurt dışında  24 dolardan satışa sunulan kablosuz kulaklık, güncellenen Türkiye fiyatı ile büyük oranda kullanıcıların dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Xiaomi Redmi AirDots özellikleri

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Redmi AirDots isimli bu kablosuz kulaklık modelini kullanıcılara kulaklıkları şarj edebilen bir taşıma haznesi içerisinde sunuyor. Taşıma haznesinde 300 mAh kapasitesinde bir pil yer alırken, bu ürün akıllı telefonlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabiliyor. Her bir kulaklıkta 40 mAh pil yer alıyor. Kullanıcıların telefon görüşmelerini rahatlıkla gerçekleştirebildikleri bu kablosuz kulaklık modelinin 12 saate yakın kullanım süresi sunduğu belirtiliyor.

Yorumlar
HÜSEYİN
Ben kullanıyorum çok memnunum
Cevapla
* Ccc [email protected] Ccc *
40 mAh pil Kime yete
Cevapla
Alperen
Rahat 3-4 saat gidiyor sonra kutuya koyuyorsun sarj ediyor bana yetiyor
Mustafa
Aliexpress te daha ucuz bunlar da bizi koparmaya çalışıyor
Cevapla
Durmuş ali
Sen bir ay bekle ben alorım ysrın :)
Tugay
Vergi?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.