Donanım

Xiaomi'den uygun fiyatlı kablosuz fare!

Xiaomi kendi pazarında yani Çin'de yeni kablosuz faresini tanıttı. İşte merakla beklenen cihazla ilgili tüm detaylar.

Xiaomi'den uygun fiyatlı kablosuz fare!

Xiaomi bugün, kendi iç pazarında yani Çin'de yeni bir kablosuz fare piyasaya sürdü. Şirket mobil cihazlara ek olarak bünyesindeki ürün yelpazesini genişletmeyi hedefliyor. Bu kapsamda bilgisayar çevre birimleri portföyünü de genişletiyor. Xiaomi Wireless Mouse Lite 2'nin fiyatı yaklaşık 6 dolar olan 39 yuan olacak.

Xiaomi'den uygun fiyatlı kablosuz fare!

Xiaomi'den uygun fiyatlı kablosuz fare! - Resim : 1

Adından da anlaşılacağı gibi, ürün birkaç yıl önce Çin'de piyasaya sürülen ve 39 yuan (6 $) fiyat etiketi taşıyan Xiaomi Wireless Mouse Lite'ın halefi. Yeni duyurulan Xiaomi Wireless Mouse Lite 2, pilsiz sadece 45 gram ağırlığında olduğu için hafif bir tasarımla geliyor. Ayrıca 108,5 mm x 57,5 ​​mm x 35,6 mm ölçülerinde daha küçük..

Cihazı kablolu bir bağlantı kullanarak PC veya dizüstü bilgisayara bağlama ihtiyacını ortadan kaldıran, sürekli ve istikrarlı bir iletim sinyali sunan 2,4 GHz kablosuz iletim desteği ile birlikte geliyor.

Xiaomi, ana düğme TTC mikro anahtarının, hızlı bir şekilde tetiklemek için orta düğme kaydırma tekerleği ile işbirliği yaptığını söylüyor. Ayrıca 1000 DPI hassas sensör ile donatılmış. Cihazın gövdesi elin eğriliğine uyacak şekilde tasarlanmış. Fare, kutuya dahil olmayan bir pil yardımı ile çalışıyor. Söz konusu fare diğer pazarlarda satışa sunulacak mı henüz net bir bilgi yok.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.