Donanım

Yavaş ve çekmeyen internet sorununa kesin çözüm!

Wi-fi sinyallerinde yaşanan kayıplardan ve hızda ki yavaşlamalardan sıkıldıysanız, tam sizi ilgilendiren bir haber!!


Kullandığınız internetiniz akşam saatlerinde ve genellikle insanların yoğun internet kullandığı zamanlarda yavaşladığını fark etmişsinizdir. Bunun sebebi oluşan yoğunluktan dolayı, servis sağlayıcılarının bant genişliğinde bir takım kısıtlamalar yapması.  

Yavaş ve çekmeyen internet sorununa kesin çözüm!

Evinizin bir köşesinde olan modemden çıkan wi-fi sinyalleri doğal olarak eviniz her tarafına eşit bir şekilde dağılmıyor. Sinyallerin duvardan geçmekte güçlük yaşadığı bazı noktalarda wi-fi çekmediği ya da modemin sinyal dağıtma kalitesinin pek iyi olmadığı durumlarda da aynı sorunlar yaşanabiliyor.

Bunun gibi durumlardan sıkılmış olan eski bir mühendis, 'Wi-fi xtra boost' adını verdiği bir cihaz geliştirdi. Cihazın içinde aslında iki teknolojinin birleşimi bulunuyor. Wi-fi yönlendiricisi ve güçlü amplifikatör. Bu ürün evdeki ölü noktaları tamamen ortadan kaldırıyor. Tek yapmanız gereken ürünü kutusundan çıkarıp prize takmanız ve internet kablonuzu bağlamanız. Yüksek bir sinyal dağıtım kalitesi sağlayarak evin tüm odalarından internetinizin çekmesini sağlayacaktır.

Ayrıca haberimizin başında bahsettiğimiz yoğun internet kullanıcıların olduğu zamanlarda internet hızınızda ki düşüşlerinde, bu cihaz sayesinde önüne geçebilirsiniz. Şu anda %50 indirimle satılan ürün 49 dolar. Satın almak istediğiniz taktirde sitesinde Türkiye siparişlerinde iki üç güne teslimatlarının olduğunu belirtiyorlar.

Şunu belirtmekte de fayda var, cihaz 16Mbs hızınız olan internetinizi daha yükseğe çıkarmıyor. Sadece 16Mbs internet hızınızın sinyal kayıplardan dolayı oluşan 7-8Mbs' ye düşmesinin önüne geçerek 14-15 Mbs hız almanıza olarak sağlıyor.

Yorumlar
mehmet kaya
internet sağlayıcı,internet alt alt yapısı,PC ve modem e bağlı olarak değişir,gerisi yalan ve ticari kazanç sağlamak amaçlıdır
Cevapla
Kitetsu
Teknoloji sitelerinin reklamlarına inanmayın. Yavaş internet sorununa çözüm altyapısı düzgün bir yere taşınmaktır. Wifi çekmiyor ise ucuz modeller de aynı işi yapıyor.
Cevapla
YSemin
Çok güzel konuşuyor lar gerçekten herkezi kandırmak yalanlar yapanlar var
Cevapla
E.K.
An itibariyle 49 dolar = 400 TL. Firmanın birinden reklam parası indirecekler diye insanları dolandırmaya utanmayan bu firmalara ağır yaptırımlar olması gerekiyor ama maalesef yok. Maliyeti 10 TL'yi geçmeyen 40-50 liradan başlayan fiyatlarla piyasada dolu olan basit bir aleti "teknoloji harikası"ymış gibi 400 TL'ye satan karakter yoksunu, dolandırıcı şerefsizleri alanen ifşa etmek gerek. YAPABİLEN DAHA ETKİLİ BİR ENGELLEME VE İNSANLARI DOLANDIRILMAKTAN KURTARACAK BİR ŞEYLER YAPSIN...
Cevapla
MAHMUT KUTLUAY
İyimiş ha
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.