Donanım

Yeni Nexus 7'ye yeni reklam

Google Nexus 7 için yeni bir reklam filmi yayınlandı.

Yeni Nexus 7'ye yeni reklam

Google, geçtiğimiz günlerde yeni cihazlarını ve bunun yanında yeni Nexus 7 modelini tanıtmıştı. Şirket şimdide bütçe dostu tableti Nexus 7 için hazırladığı "Akvaryum" adında yeni reklam filmini yayınlandı. Cihaz, önceki tanıtımlardan farklı olarak yardımcı bir cihaz olarak çıkıyor. Yeni reklam filminde firmanın oyun bahçesi açıldı sloganı kullanılmış.

Reklam filminde Nexus 7'li gençler, evlerinin çatısında oluşturacakları akvaryum üzerinde araştırmalar yaparken arama motoru tabanlı Google Now'a sorular soruyor, görüntülü görüşme yapıyor ve Google Play üzeriden çeşitli medyalara göz atıyorlar. Burada etkileyici olan şey ise tüm bunları farklı mekanlarda, küçük boyutları sayesinde kolayca kavrayıp tek elle dahi kullanabildikleri Nexus 7 ile yapmaları.

1352203376_nexux-7.jpg

Reklam filminde tablet bilgisayarın teknik özellikleri ya da ucuzluğuna değil de günlük hayattaki kolay kullanımına dikkat çekilmiş. Yayınlanan reklam filmi izleyiciler tarafından çok beğenildi. Ayrıca iPad Mini için yayınlanan reklam filminden sonra bu filmin yayınlanması da oldukça ilginç.

Aşağıda Nexus 7 için yayınlanan reklam filmini izleyebilirsiniz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.